Prijava

добро, изорганизујте онда то ви, ја подржавам све што урадите :-)

Учествујем!

Biće na zvaničnom sajtu prvenstva organizovan fantazy manager. Mi možemo tamo da napravimo našu ligu i da nam drugi računa bodove umesto da se sami mučimo. Ja nešto slično igram već par godina ali samo za Premier Ligu. Svake godine ima i za Ligu Šampiona (Platini Kup), Špansku Primeru i ostale... Takođe ima i za Evroligu u basketu.

evomene, pa ni ja nemam te pare sada, ali odvajam. Sam si rekao da ima još dosta do prvenstva :)

е, и активирајте оног Гвозденовића, он је паметан, а интересују га и фудбал и кладионица :-)

а и Двајт је добар експерт!

Count on me! :)

ps: Sad ocekujem: yeah, overavanje samnom i onu muziku sto se cuje u filmovima kad se nekoj ekipi vrati igrac.... XDD, ali ovo yeah morate da izgovorite kao da stvarno mislite.... XD

@Obelix: Dabome

Mogli bi, ko što reče Obelix, da napravimo našu ligu tamo, i da oni računaju mesto nas...samo ne znam kako to ide...imam ja neke ideje...Dogovorićemo se...

Znači za sad: евомене, ЧИЧА, Стивен, obelix, chelsea, ja...a ko oće nek se pridruži da neki zanimljiv predlog i to...

Btw

ja sam danas odigrao ovo:

Steaua - Poli Iasi 1-1 EDIT pao
St.Pauli - Augsburg X-1 EDIT pogodio
Guingamp - Nantes 0-2 EDIT pogodio
Thun - Biel Bienne 1 EDIT pao
Huelva - Real Sociedad 0-2 EDIT pogodio

čisto iz zezancije...

a jebem ti Steauu...jebo ih taj Paun sto ima ga svirnu u petom minutu...

Најбоље је да отворимо нову тему, са насловом типа "Фантази менаџер - Пријаве за лигу Вукајлије на сајту СП" па ту да примамо пријаве.

Али ја не знам да се играм тога :(

Шта је то фантази менаџер? Како да се снађем на том неком страном сајту??

Озбиљно, ја се не разумијем у Интернет и Информатику. Мораће ми неко објаснити до почетка свјетског првенства

Jebem ti Pelegrinija i sudbinu kletu. Mada, nije Barsa bila baš toliko bolja, bar ne u prvom poluvremenu...

Ovo za kladioničarsko takmičenje vam je odlična ideja. I ova Fantazi liga(mada se ni ja ne razumem u to baš). Elem, računajte i na mene.

Најкраће: Изабрати играче који ће најбоље играти. То подразумева да ће давати голове, асистирати, ако је одбрамбени или голман онда је битно и да његов тим прими што мање голова. Све се бодује. У оквиру буџета који добијете (сваки играч има своју цену).
Ево прочитајте овде како је за премијер лигу, биће вам јасније:

http://www.b92.net/sport/fantasy/premier_league.php?section=rules

Слична ће или иста бити правила за СП. Најбољи такмичари добијају награде (бити међу њима је у домену немогућег, али ајде, никад се не зна). Оно што је ннајзанимљивије јесте то што можемо да направимо нашу лигу и такмичимо се међусобно. Наравно остајемо и у главном такмичењу.

tako je Stivene...hvala!

Ajde ljudi, da ne spamujemo ovu temu...svi zainteresovani, ovamo:
http://vukajlija.com/forum/teme/8964

Фиорентина - Интер 1
Сарагоса - Мајорка 1
Виган - Портсмут 1
Валенсија - Билбао 1

Квота је 15

Пао

браћо моја напаћена Вукајлијашка,да вам се Чича опет иза*ере мало...само што ће то овог пута урадити из Париза,а ако не дају визу за Париз-а онда на море лаганица ;)....дакле вечерас испуњени моји снови :)....још сам контао и одиграти Интер-Барса 3 + али сам добио савјет да не стављам (послушао га јер сам имао лоша искуства са претходним неслушањем) али ето ђавлу је мало ;)...

http://img710.imageshack.us/img710/4836/dsc06055w.jpg

Чича... Ја очекујем пиву од тебе... Свака част!

Ја игро Интер кеца, али ме обори Саутемптон са квотом 1.4

наравски евомене :)...

нећеш ми вјеровати,али и ја сам контао играти и саутемтон кеца!...али нешто у мени ми говорило да не играм...и срећа не одигра....а то ми се баш чинио као чисти кец...еј ђеш са олдхамом 0-0 играти јбте?!

Чича, одличан! + :))

Opa, Čiča, bravo! Dajte neke tipove za vikend, hito mi! :)

Манчестер - Тотенхем 3+
Менхенгладбах - Бајерн 2
Болтон - Портсмут 1
Арсенал - М. Сити оба дају гол
Валенсија - Депортиво 1
Удинезе - Сиена 1
Рома - Самдориа 1

Ђенова - Лацио 2
Удинезе - Сиена 1
Рома - Сампдориа 1
Ленс - Валенсјен 3+
Цибона - Партизан 1
Ајакс - Фејенорд 1

Дакле, у питању су два тикета.