Prijava

moguce da smo samo u takvoj fazi ni ja nesto nisam ubedjen u glob.zag.otkad su jos pricali o rupama u ozonskom omotacu, to se vise ne pominje.ne znam kako ne mogu da vide jel sve u redu ili nije.ako nije alarmiraj sve gasi fabrike i kraj price.sta vise jedu govna.

i obavezno na vestacko meso da se predje jer krave su bukv sjebale ozon svojim prdenjem

da kao krave medju najvecim zagadjivacima.to pricaju oni vegani da ako mislimo da sacuvamo planetu ne smemo da jedemo meso.jbg svaka budala moze da prica sta hoce

borba za svet bez plastike bi lajk: evo kesa ti kosta 10 moras da je uzmes inace nosi rukama ili ponesi svoju kesu mejmune

ok na zapadu je daleko bolja spika u smislu reciklaze, svesti kazni nagrada bla bla al niko nije zabranio fazon koka koli ili jebenom knjazu (pajsad koka koli) da se vrati na staklo

bukv majmunisanje

a rio tinto ako misli da kopa onda mora da koristi najbolje mere zastite protiv zagadjenja pa kad zavrse da vrate sve kako je bilo, zatrpaju rupu i posade floru

pa to pricam,.nek kazu kokakoli da ne koristi plastiku sta dave mene i tebe

kao i ova spika sa elektricnim kolima, fazon da nema zagadjenja a pogasili nukelarke bukv nebuloze evo cekam nekog geeka odavde da razjasni sve se puni preko uglja

a rio tinto ako misli da kopa onda mora da koristi najbolje mere zastite protiv zagadjenja pa kad zavrse da vrate sve kako je bilo, zatrpaju rupu i posade floru

bukv sto je najsmesnije ocekujem bukv vuckovu kampanju u tom smeru "ma neeeece biti nista" de mi da sjebemo ovu nasu prelepu srbiju kopacemo zbog vas mejmuni, rekli ste hocete platu 1500eur za tri godine a ja vas pitam KAKO???

naravno da ce krezavci i drugosrbijanci pristati na "bolji stanrad" ko dobar dan samo da se sloze djilas i vucko oko plena bukv

hahahh vucko i rio tinto.kolko sam ja ukapirao vucko im je dao dozvolu, potpisao ugovore, e sad ako narod to nece onda ce morati da placa penale..kako drugacije da se podigne standard ako ne prodajom prirodnih resursa

Vucko nie mogao preko zutih i djilasa sve su to zuti zapoceli evo ni sa eu ne moz prekinemo saradnju i onda dodje neki mejmun ovde i prica da treba glasati za mariniku

Uslov za eu potpisi kosovo bice nam bolje

Drugosrb: potpisuj sta smaras ionako je propalo

Bukv jos jedna nedoumica, uvek se nesto topi severni pol rastacu se silne sante kamere snimaju sve zabelezno

Juzni pol: ladno u picku materinu vecni led

Hahaha memories on unvacced celtimir

celt
Jos jednom ponavljam, kao i na onoj drugoj temi, globalno zagrevanje postoji, ali mi to necemo osetiti, ne dogadja se to preko noci, a od pocetka kad mere temeraturu, prosek se popeo za 0.2C

Ove velike temperature se dogadjaju zato sto pre 100 god kad je bilo 35C nije bilo moskve od 10 000 000 stanovnika da podigne temperaturu za 5-6C. U gradovima se meri temperatura, i zato imamo ovo. U ruskom i finskom selu nije bila 39 vec 4-5C manje kao i pre

Ukljucite malo razum kad gledate vesti. Nezdravo je primati informacije preko TV-a bez mentalne cenzure :)

13 y ago