Prijava

Само мали предлог да резмотрите...да Кајзен забрани појединим члановима приступ само једном делу сајта уз опомену.
Рецимо коментар:
Пера: ја сам лудак, најјачи јебозовни јебо сам вам свима кеву модератори су мармуни...итд.

Кориснику ПЕРИ забрањено да коментарише дефке на онолико времена колико нам се ћефне. Буде ли сличних испада на другим деловима сајта са Перине стране, пашће бан.

Или:

Корисник Живко силовао форум, забрањен му је приступ форуму на 2 недеље. Смара. Буде ли силовао и спамовао дефке и чет, бан!

Ne , ne mozes ljudima uskracivati pravo da pisu.

Ниси разумео. Не да им се ускрати право да пишу,него да се курче,да псују друге и томе слично.

Зар им то исто не радиш и кад их банујеш? Овако људима пружаш шансу да се поправе...бар ја то тако видим.

Даклем,поента ове приче,ако сам добро разумео,је:
-Аутор који добије ову санкцију може да буде активан тако што ће да пише дефиниције,прави постере и оцењује,али неће моћи да даје коментаре (како на дефкама тако и на форуму) нити ће моћи да уђе на чет. Јеси ли на то мислила?

Да, управо на то...наравно ако се буде мајмунисао и даље и то у дефкама, бан...и ово да не важи за све, него само код оних аутора где модови процене да је оваква мера адекватна....

Pametan predlog Mici.

Zanimljivo je da si baš ti dala ovakav predlog, obzirom da si sa DR Jankovićem, bila glasnogovornik u ekipi koja je psovala moderatora.

A mene zanima kakav ce to objektivni kriterijum biti za sankciju autoru?
Mislim podjite od sebe svi redom. Da li vi konstantno pisete pametne stvari?

.и ово да не важи за све, него само код оних аутора где модови процене да је оваква мера адекватна....

Ofkors vidim ja ovde neku elitu u najavi ovde koja se nikad ne majmunise.
Strava predlog ja da sam mod, i da je ovaj predlog na snazi svima bi vam secme dana zabranila da postujete na forumu (ovo je bila sala ja uzivam u citanju cak i kad citam budalastine ;)
Iskreno meni su malo ovi predlozi suvise tupavi. Ipak je ovo sajt za zabavu a svako sa iole normalnim zivcima ce budalu da ignorise (mod moze da obrise njegov post) a onaj ko oce da se tera sa budalom nek se tera kolko mu volja.
I da. Na kraju to moze da ispadne glupavo jer cemo imati mnogo vise slucajeva de ce ljudi psovati modove preko defki tipa

Jebem vam mater modovi bas vam je sugav forum

pa ce modovi opet imati previse posla
a ako mi ne verujete. Ukucajte rec "surovi" kad pretrazujete groblje. Videcete kolko je jedan tip smarao.
e da sad se setih.
A taj kad mu bude zabranjeno da lupeta na forumu i komentarima kad krene da otvara duple i da lupeta po istim ima svi da se krstimo.

Слажем се да је хармонија на сајту помало геј. Боље да буде мало акције, да има више усијаних глава, зајебаната, дилеја и слично, али до одређене границе. Интересантно је кад имаш једног Цару који шета по сајту и подјебава све живо, спрда се и слично, али кад тај исти почне да псује мајке осталима, не преостаје ништа сем санкција. Имали смо једног дбкп-а који је на моменте имао генијалне дефиниције, али му је мана била што му у моменту цврцне нешто у глави и почне да изговара такве гадости да му придев "дегутантно" дође као похвала.

Бан или ништа. Јебо казну која није казна.

Јао, не могу да пишем коментаре! У заболе ме кита проћи ће то па ћу да наставим, а сад ћу да шиљик курац на други начин, хахаха!

Велико не овом предлогу, коју би највероватине био врло контрапродуктиван.

Zanimljivo je da si baš ti dala ovakav predlog, obzirom da si sa DR Jankovićem, bila glasnogovornik u ekipi koja je psovala moderatora.

Маро, наравно да сам га ја дала, па управо гледајући себе сам могла то да урадим. А тај модератор кога смо псовали сигурно није бо цвећка у целој причи. И сад бих стала на страну екипе. Нећу да се настављам, немам жељу то да радим, дође ми као циганисање неко. Крај приче.

Јано, то је скроз океј, фини аргументи против, али то је само гледано са једне стране. Али зар не мислиш да би се овим иоле искусним члановима овакав предлог исплатио? Не би били спречени као кад су бановани да учествују потпуно на сајту него само на делу сајта. Има ово што си рекла смисла, али не можеш у старту рећи да неће функционисати. Не знам, боле ме бриге уосталом, ово је само виртуелни предлог,потпуно небитан који је поставила мала сличица...но сикирики :)))))

Дотеру, твоје мишљење човече, кулијана. Прочитај ово што сам написала Јани.

Гамби,Корле :)))

Korleone ne da je situacija gej nego gejskija ne moze biti. Tu se slazemo, ljudi umesto da se sale i zajebavaju poput zmie, surovog, dzimija i blek hola na pojedinim temama. Spali smo na to da svi kad upadnu na vuku prvo idu na forum "vezano za vuku" pa zatim "predlozi".. pa politika i drustvo (fenomenalan forum da se zakacis sa nekim bez ikakvog razloga) i tako sve u krug.
@Mici naravno da su moji argumenti fini. Cak sta vise oni su ODLICNI (ovo je zajebancija salim se :)
Arivederci!

Mislim da ne bi trebalo da koristite reč gej u toj konotaciji.

@deksi89: Zasto da ne? Gej populacija je vrlo brizna i pazljiva prema drugim ljudima. Toliko da su ponekad dosadni. I previse verbalno opste sa ljudima u belim rukavicama :)

Маро, наравно да сам га ја дала, па управо гледајући себе сам могла то да урадим. А тај модератор кога смо псовали сигурно није бо цвећка у целој причи.

Doneli ste odluku da mod nije bio cvećka i samim tim stekli pravo da ga psujete.
Predlog prihvaćen sve dok neko ne postane cvećka. Onda mala pauza da mu se autori najebu keve, pa opet predlog stupa na snagu.
Amin

Хвала свима који су искрено подржали овај предлог. А за оне који покушавају да заговорнике овог предлога стрпају на страну под изговором ,,гласоговорничког побуњеништва од раније'' имам мали савет:причајте о томе са својом малом екипом,нас немојте да нападате без разлога,јер ни ми не нападамо вас.

Mislim podjite od sebe svi redom. Da li vi konstantno pisete pametne stvari?

У праву си. Не пишемо сви увек паметно. Само,поента приче је да се санкције односе на оне који другима јебу матер на било каквој основи.

Izvinjavam se deksiju na korišćenju reči gej. Bolja reč je pederski.