Prijava

A vi ste?
Nemoj da se blamiraš i zahvaljuješ "svima" koji su podržali ovaj predlog jer ih ima dvoje.
Čekaj dok se malo nakupe.

Nemoj da se braniš jer te niko ne napada. Samo iznosim činjenice.
Kada te budem napala, znaćeš.

А ми смо? Све оно што ти ниси.
Ми се макар држимо само своје теме. Не затрпавамо сајт бесмисленим дефиницијама под протекторатом одређених модова који исто постују на вашој теми познатијој и као ,,масовна гробница''. Ја се не бламирам,ја знам да ценим оног ко подржи предлог и ред је да се захвалим. Па макар било и само двоје људи у питању.
Него,да те питам:јеси ли за или против предлога? Изнеси конкретне разлоге зашто за или зашто против. Не скрећимо тему.

Volim paljevine dokle god ne vređaju. Kad napišu neku nebuloznu definiciju doslovno se iskidam od smeha, naročito zbog komentara.

A paljevine što vređaju itekako treba sankcionisati. Dobar predlog, Mici. ;)

Vi ste sve ono što ja nisam. Sad znam ko ste:)))
Isprepadala sam se da nemamo nešto zajedničko jbt, pa da moram da se roknem. Gde po ovoj vrućini da se besim? Ko bi mi došao na sahranu?

A šta, nije se videlo iz mojih postova da li sam za ili protiv? pffff
Sranje.

Jel da da su do jaja defke? Kako se dobro zezamo.

P.S. Skretaću temu dok me neki mod ne opomene. Čisto da vidite kako ste se vi ponašali, dok ste trolovali, provocirali i vredjali a sad ovde glumite neke andjelčiće.
Amin

Маро, немој да си тужна, ево ја ћу за меле паре крстачу да ти носим.

Ми никад никог нисмо отворено вређали. Јесмо троловали,јесмо провоцирали,јесмо потпаљивали,али нисмо вређали.
Пре мислим да ти глумиш анђелчића. Да,ти. Прво си се пичкарала са свим модовима,а сад их браниш. Повремено упадаш у расправе и почињеш да нападаш без разлога и глумиш неку озбиљност,а кад то неко уради теби -одма кукњава код модова. Ај реци да није тако?

Људи, не чини ли вам се да сте сад мало паљевине? Да уведемо санкције, а, а? :))

Мени се,богами чини. Ево,ја ћу да будем заморче. :)

Сомина не зна да олади на време. Јебо ме патак. ;)))

Ja sam sad u nekom tripu
cek da vidim dal sam nesto drobro svatila
Mici iznosi predlog na forum
Lakiju nesto nije jasno
Doktor Jankovic pojasnjava lakiju poentu micinog predloga
Mici opet napise nesto sto nema neke posebne veze sa mozgom.
Doktor Jankovic tek nakon sto je objasnio lakiju o cemu se radi u micinom predlogu pokusava da desifruje sve sa recenicom "Ako sam ja dobro razumeo"

Јесмо троловали,јесмо провоцирали,јесмо потпаљивали,али нисмо вређали.

Jankovicu vi ne mozete ni vatru da potpalite a ne ljude na vuki. Meni na forumu vise smeta to trolovanje koje ti tako javno i slatko priznajes nego jebanje majke. Jer na primer kad vidim moju majku nakon te cuvene recenice "jebem ti mater" svatim da je najebao samo onaj ko je sa njom pokusao da polno opsti i tu racunam i mog oca.

Мици
pre 12 minuta

Маро, немој да си тужна, ево ја ћу за меле паре крстачу да ти носим

Ovo je totalno degutantan, prostacki, seljacki, retardirani i idiotski kometar. Koji je sve sem duhovit i inspirativan a verujem da je autorka to htela da postigne. Manje duhovitim ljudima predlazem da se drze svog sperma.

Mici opet napise nesto sto nema neke posebne veze sa mozgom.

Хм, можда то има везе с мозгом али нажалост до твог не може да допре...шта ја знам.

Ovo je totalno degutantan, prostacki, seljacki, retardirani i idiotski kometar.

Ево Јано, пошто видим да ти је криво, ако ме обе упослите да вам носим крстаче, цена ће бити нижа за 30%

Јесмо троловали,јесмо провоцирали,јесмо потпаљивали,али нисмо вређали.

Jankovicu vi ne mozete ni vatru da potpalite a ne ljude na vuki.

Хајде, нека ми неко дефинише ко су то ''Ми'', а ко су ''Ви'', пре него што уведем санкције за то. Дајете лош пример осталим ауторима. Знате да је прављење кланова овде забрањено.

И спустите тензију.

:)))
Mici nemas ti dovoljno zivaca da se teras sa mnom.
do mog mozga naravno da ne moze da dopre iz prostog razloga zato sto cenzurisem informacije koje primam u isti. Sve sto primam ja cenzurisem veruj mi na rec. To je onaj deo tvoje ili moje licnosti u kom drzis do odredjenih kriterijuma. Ali naravno vidim da ih ti nemas i mozda je bolje tako.

Ево Јано, пошто видим да ти је криво, ако ме обе упослите да вам носим крстаче, цена ће бити нижа за 30%

MIci da li ti ovo smatras provokacijom?
stante stante sad se nesto zbunih.
El ovo spada pod ono "da mi smo opaki provokatori i kad ocemo nas petoro sa sperma znamo vama svima da se najebamo mamice bez da vam iste spomenemo zato sto smo toliko jaki,elkoventni, brzi i opaki da vi necete imati drugog izbora nego da zacepite vase gubice"
E pa dragi moji spermeri, uspeli ste samo jedno da me naterate da se podsetim zasto uopste i imam kriterijume i zasto ne razgovaram bas sa svima. Spermeri su spermeri uvek bili i ostali i frka mi da ulecem u duel kad sam slabija
... I mici da. Zelim da mi ti nosis krstacu kao i mari. Evo ja cu unapred da platim i da ti napravim takav biznis da ces morati da radis po ceo dan. A pride cu uciniti jedno dobro delo i ljude osloboditi prilike da citaju tvoje budalastine na forumu.
Eto duple koristi.
:)
Dzimi sad tek videh sta si ti napisao: Ja pod vi smatram sperm ekipu koja se drzi slenga, brani sleng i fura sleng.

Vidiš zašto tvoj predlog nema smisla.
Jer si teška paljevina i ne treba ti puno da prsneš s mozgom i kreneš u seljačizam.
Moj krst ne možeš da nosiš. Ja sam ateista, ali možeš da pospremiš kad gosti završe sa klopom. Ne volim aljkavost. Skloni čaše i ostatke od hrane. Ako ostane neka klopa, slobodno je ponesi kući i pozdravi svoje. Bon apetit.
P.S: Mojne mi kradeš cveće.

Potpuno besmislena tema.

Ovaj predlog o banovanju samo sa odredjenog dela sajta smo vec razmatrali na mod forumu i slozili se da bi bilo korisno i da ce biti uvedeno, kad vlasnik sajta nadje vremena da to napravi. Tako da - raspravljate o necemu sto je vec odavno odluceno.