Prijava

Sinoć Če-Vu banovao odjednom par njih zbog onih definicija za "Masovnu grobnicu". http://vukajlija.com/forum/teme/7618?strana=26#post_583309

Jebote, ja mislio ta akcija legalna :) jedino ako se nisu međusobno kamenjem gađali :)

Гроф Влатко Паскачић, pre 40 minuta
I ako ubedim ČRČ Pab :)

Grofe, fala na pozivu, ali Črč mora mnogo da uči, pa planira mnogo da putuje, pa opet mnogo da uči, tako da do sredine novembra imam obaveze isplanirane :(
next time... :)

Grofe, fala na pozivu, ali Črč mora mnogo da uči, pa planira mnogo da putuje, pa opet mnogo da uči, tako da do sredine novembra imam obaveze isplanirane :(
next time... :)

Ej, živote skote :)

Ljudi,nije toliko komplikovano,i hed tu hed će nam trajati celu godinu koliko sam ja skapirao i imamo opciju da na kraju napravimo i nokautčić ko što smo imali u WC 2010, al' i ne moramo.

Ali meni je to sranje,ali kako hoće većina.

Napravio tim,šalji pvt vlajko,nemoj Šabanu to je moj matori dupli nalog.

Znači odlučeno je HED 2 HED.

nemoj Šabanu to je moj matori dupli nalog.

Ok.

Karvaljo je prešao u Real, čisto da ga ne uzimate.

I Maskerano ce u barselonu 99 posto, pa i to da vas ne zezne..

Poslao sam svima koji su se do sad prijavili. Ajd ubaite se u roku od odmah (2-3 sata) :) da vidimo dal radi :)

Ljudi, a da napravim ja još jednu ligu, samo sa Classic sistemom bodovanja. Ja mislim da može.

Ok. Sad ću da pokušam.

Inače, Stivene, video sam da te je mali prst odbanovo, poslao sam i tebi kod za kup fantazi.

Sad ću za ligu, odnosno klasik vukajliju :)

Ovako ja sam napravio i ligu sa klasičnim sistemom bodovanja. Ja mislim da se nisam zajebo. Al nema veze, bar da pokušamo, ako nam se ne sviđa, imam dugme za brisanje :)

Pažnja: Sad dobijate kod na PVT za klasičan sistem. Naziv lige je VukajlijaKlasik.

Zvanično obaveštenje:

Igramo na oba načina, znači dve lige.

Prva, za koju je prvi poslat kod se igra po Head to head sistemu. Njen naziv je Vukajlija.
Druga, za koju je drugi poslat kod se igra po Classic sistemu. Njen naziv je VukajlijaKlasik. Ima duži kod za jednu cifru.

uspeo sam uso sam u jedni i u drugu :)

Imam pitanje: da li mogu da se prave izmene izmedju poslednje odigrane utakmice u subotu i prve koja se igra u nedelju?

uspeo sam uso sam u jedni i u drugu :)

Super :)

Jebem li ga, elecrolover, nisam gledo pravila, ali mislim da ne možeš jer je to isto kolo.

Prijavljujem i drugara,Chgr-a.
Poslaću mu ja kodove i ta sva sranja objasniti.

e ja neznam ko je tamo ko od vas ja sam Red Hooligans.