Prijava

Направио сам на другом посту списак учесника, да не правимо гужву на првом. А и не морамо сав посао теби да увалимо. :)

Где је Евомене, он је највише наваљивао, а сад га нема.

Направио сам на другом посту списак учесника, да не правимо гужву на првом. А и не морамо сав посао теби да увалимо. :)

:) Hvala.

Где је Евомене, он је највише наваљивао, а сад га нема.

To se i ja pitam. Poslao sam mu kodove. Mislim sad ću da proverim, al mislim da ga nisam izostavio.

Ne bi bilo loše da učesnici napišu nazive ekipa, pa da Stiven ažurira post, čisto da znamo ko je ko...

Rubin

Важи. Пишите да убацујем.

Stormborn Wolves. Da li biste provalili čiji je tim da nisam napisala? :)

Kasperkaz,je l' to omaž kruševačkom gigantu ili si u Kazanju? :)

Самхаин

electrolover

NičkolaPičkola

Boček

Још њих четворица да кажу, остали су забележени.

ЕДИТ: Је л' видео неко ко се сутра састаје са ким?

kruševački gigant naravno :)
cenim njihovu produkciju

Stivene, ti si Smederavac?

Је л' видео неко ко се сутра састаје са ким?

Jes da sam ja pravio obe lige, al mi uopšte nisu jasne neke stvari.

Oće neko da bude admin? :)

Од 5. до 14. године. :)
Питаш онако или...?

Oće neko da bude admin? :)

Можемо као исто као што су њих четири урадиле:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/9063 :))

Од 5. до 14. године. :)

Pa vidim Sartid. I reko ajd da pitam :)

Oće neko da bude admin? :)

Pre nego što je iko odgovorio, moram da napomenem da promena admina znači promenu kodova, pa vi vidite :)

Bez zajebancije, nek mi se javi neko ko oće da bude admin, ako kojim slučajem pobegnem sa sajta.

Uostalom, evo sad gledam ovaj fudbalski sajt i ne mogu ni ja da vidim ko se s kim sastaje...nemam ideju gde da tražim

Можемо као исто као што су њих четири урадиле:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/9063 :))

hahaha, nisam to video :)))))
može, može...

Jel neko ovo video :)

1st Prize
The overall winner of Fantasy Premier League 2010/11 will win a VIP trip for two to a Barclays Premier League match (the identity of which is determined by The Premier League) featuring a team of the successful player's choice. The Winner’s Prize includes travel, two nights' hotel accommodation, two match tickets, pre-match meal and £250 spending money.

Monthly Prize
This season the person who finishes top of the monthly leaderboard will be declared Manager of the Month and will win a digital camera, an mp3 player, and a Premier League club replica kit of the Winner’s choice.

Moja ekipa je "čarapani"

Vid'o sam nagrade, ali sad je jos teze doci do njih nego na WC, ima mnogo vise igraca..

Замисли да укења неког од нас. Велике су нам шансе поред још шорнаест пута намнаест хиљада учесника...

Едит: Додао сам те, Елек.

Pa to i kažem. zato pitam jel gledao neko, jer kad već znamo da ćemo kurac da dobijemo i ne gledamo to uopšte. Barem ja. Ja sam tek juče video koje su. Do sad sam ih preskakao :)

A da li i vas kopka što Vukajlja nije pod August nego je samo pod Overall, ja ništa ne razumem. a sve sam uradio kako reba.