Prijava

Ovde citirajte neku rečenicu iz neke definicije koja je na vas ostavila utisak.
Nemojte linkovati definiciju, niti je uopšte imenovati ali bilo bi lepo da napišete nadimak autora.

Размотри какве људе трпиш, и запитај се да ли су вредни тога.

Burzum

nikad najbolje, prosječno vazda i uvijek. Život čine obične stvari. U neograničenoj mjeri.

Meśa

JA se ovom definicijom borim za prava svih, a ne te tamo neke gay organizacije..!
Borim se za prava ovih koji misle da su zečevi, Napoleoni, itd...Gde je tu pravda, gde je tu jednakost, gde je njihovo pravo da se javno deklarišu tako kako se osećaju?!

kurd

Особа, бар за нијансу јача на језику, на конту "Багзијевој кеви смрде чарапе" или "како сам прдно, к'о кад ћелави Кинез удари у гонг" фазона, може себи створити хорду поборника, који би за њега изгинули к'о Спартак за слободу робова.

Burzum

Ako slušaš EKV ne znači da si pametan

Гроф Влатко Паскачић

Човек је давно схватио да му је пас најбољи пријатељ.
Схватио је то зато што ниједан човек на свету не може указати другом тако безкомпромисно поверење, које и ако је је стечено за минут до смрти неће бити доведено у питање.

MOTIKA

Ponesi dvanesticu, okasti, ako te zajebava dizna.

Воја

On pati.

Кафка

Moj deda je uvek govorio: "Kad god se zarati, ti udri po Bugarima, ne'š pogrešiti!"

quujabaar

3,1 ili 5...Svejedno uvek ima svadje sta ce se gledati ili ko ce da gleda na kom televizoru.

Novi Ivo Andrić.

"Радомире, луда главо!? Па где ћеш позвати Секача, човече!? То је фиктиван лик, лик из цртаног филма!"

Hoochie Coochie Man.

Слушање Пичка Долса, њихових МТВ ода блуду, и вапајима за тврдом курчином, испеваним у од стране белачке субурбие модификованој верзији црначког сленга, то је до јаја.

Burzum

Voditeljka: Čestitam, Miodraže, vi ste pobednik finala Slagalice i dobili ste vredne poklone od naših sponzora, a to su: vikend sa pojačanom ishranom u Prolom Banji za dve osobe, mesečna zaliha Minakva prirodnih negaziranih sokova sa vitaminom C za zdrav život, a dobili ste i najnoviji model kineskog terenskog automobila MRSHWAN sa auspuhom!

Groucho_Marx

Najludje od svega sto ovaj Mr Proper uvek gostuje kod Jelene Lee Kis Bacic Alimpic Jokic, gde pokusava da urazumi Boru Drljacu da ne pojede celog vepra za predjelo.

Black Hole

ФК "Космодром" му је без икаквих примедби допустио да пође са нама на припреме за Мундијал. Желим да кажем, да позивањем Секача, ни за ког нису затворена врата националног тима, па ни за Нинџа Корњаче.

Hoochie Coochie Man

- Kurvo, a voleo sam te!

Jurodivi

7. Ćale, vri ti voda.

Амантино

То ви је кадааада погкиушавате да објастните трезнаом шта је истина а он ве нне сфата јербо сте пијаноио ко дипе. За вас с је он пијан ијако сте ви пијаниеоии ко туибинјси а ви сте за њ ист исо бијани ко0 неанмормалан чпвек.

En_Dotter

Да се надовежем на ову Гручову, што је Стивен поставио.

E vala volim što je dobio siroma', pogle' kakav je, grdan, ko zna da l' ima da jede!