Prijava

Pjer Luiđi Kolina: Ma podig'o si ti moj kurac..

Кафка

"Slušaj mala, treba mi pomoć hoblujem neki parket, nema mnogo oko 200 kvadrata, pa kad bi mogla da mi pomogneš."

Дуле345

tamburaški orkestar iz Kanjiže izvodi obradu ''Smoke on the water''

Мало луд

Вампир: Предај ми се, смртниче!
Милутин: Једи говна, Јоване! Што ме препаде?! Шта 'оћеш?

Костја

U njenom svetu i korov koji ste zapatili može da posluži za pravljenje ljuljaške na kojoj se kikoću i vaše i njene bubice.

Euglena

Врхунац приче је да се сви испишају и исеру као људи једни по другима и са одушевљеним изразмима лица нас оставе у недоумици - да ли смо управо гледали порнић или хорор.

ababovic

Ipak iz opšte kulture znam da ovde sledi prvo poistovećivanje muža sa nekom domaćom životinjom, zatim upoređivanje sebe sa nekom od vrsta pernate živine, jer gospoja nije poslušala roditelje da se uda za Simu apotekara, već je slušala svoje srce i udala se za ovog (upisati vrstu stoke po izboru)

miodrag bez s

Karađorđa zabole tuki, on je danas mineralna voda i šnicla.

black hole

Šetala bih ja dete, al njega ne mogu da vežem za banderu kad udjem u prodavnicu.

mara munja

Ne, nisi ti pogrešio, ti si budala.

Његово Височанство dule345

Prilazi im kao Luk Skajvoker Dart Vejderu kad je saznao da mu je ćale, popravlja šiške, namešta kragnu.

gamby

Има проблема са изговором слова 'Р' и 'Ш', али зато падеже меша као састојке за торту! А језик му вири ко шунка из сендвича, уста напућена ко да ће сваког часа да се породи на дупе, а једно око гледа Овчар а друго Каблар!

kostja

Da ti dodam dedu da se njime pokriješ? Bolje da ti dodam babu. S njom možeš bolje da se umotaš.

mara munja

I kako je to Miroslav Ilić lepo opisao, jednog dana dok sam se sam vraćao iz vrtića, video sam da se prokleta kurva krlja s nekim u senci kestena.

black hole

"To? Pa to može i moja baba!"

Remorker

- Ja bi sve te koji gaze cveće po balkonima poslao u rudnik soli.

Гроф Влатко Паскачић

- Međede, dodaj daljinski!

ФацаФаца

Због њих пиво на Калишу, кошта к'о џамбо паковање "Памперс" пелена на сурчинском аеродрому.

Burzum

Pravi muškarac čupa živo meso sa butina jarića, odgriza kokošije glave ili žvaće ljute papričice na kilo uz neku dobru domaću.

Surovi

Да си гаијо кукуруз место илузије, барем би сад имо брашна проју да завртиш... Кад те већ мрзи качамак да уролаш!

MOTIKA