Prijava

Kad se žena dere na vas što ste prljave čarape bacili na sto, frekvecija njenog glasa sve više raste, što se brže udaljavate od nje.

Podgrejo

Imam i ja mozilu, pa kad zabaguje, ja uključim operu. Aj, nemoj da mi se femkaš tu, dođi na instalaciju.

Black Hole

"Од сутра окрећем нови лист....ГОРКИ лист,јер од пива расте стомак".

TaRara

savršeno odgovara jednako ludačkom dijapazonu klijentele koji dozvoljava da univerzitetski profesor i lokalni 16-godišnji diler skanka i ponekad spida jedan do drugog sede i pokušavaju da proniknu u sudbinu Gilingema ovaj vikend

Gvozdenović

Oprostite, mogu li dobiti času vode, jer toliko sam gladan da nemam gde da spavam?

Mali prst

u ekstremnijim slucajevima, 'taj rad' moze predstavljati moto citave zivotne filozofije zasnovane na konformizmu i/ili lenjosti.

Doolio

Ко има новца, змају је по снази сличан!

Groucho_Marx

Женске Часописе можете поделити на оне за средњошколски тип мождане зрелости, завршила сам факс а волем у дупе мождана зрелост и природна плавуша од рођења нећу ниш да радим јер сам екстравагантна мождани деформитет

Mangulije

Evo žele zeke, najedite se i ti i Radojko sa sve pašenogom, pocrkali dabogda!

Dr. Neo Cortex,

Дивим се крајевима у којима још увек живе нормални људи, крајевима у којима је оваква врста убијања досаде задовољство.

Бурзум.

Kod kog crnogorskog dilera droge poreklom iz mesta gde vukovi bleje za šankom ćemo danas ostaviti nadnice naših keva iz polupropale državne firme?

Гвозденовић

Jedi bre govna, Nostradamus, nemam pojma, dosao sam pre 2 minuta, przim te.

javio

U jednoj utakmici, Nemačke i Poljske četiri gola su dali Poljaci, a rezultat je bio 3:1 za Nemačku.

Serpico

-Dečko je l' si ti peder?
-Nisam gospodjo, samo ne volim masno...

-Lepo, kući ćeš ići pocepane majce, poljuljanog ponosa i otežanog disanja sa potrebom da se poveriš mami! Igraj!

FranckyDelevra

Када их погледаш, помислиш да или су се жешће нагудрали, или је много готивно бити Словенац.

Burzum

Продавница је када уђеш у продавницу а члан си МЕНСЕ.

Kafka

moramo prihvatiti UŽASAVAJUĆE SAZNANJE kao ZNANJE i pronaći način da nas opsedne neko novo blaženo neznanje i pruži nam neophodni spokoj u ostatku života.

Cepam atome

Startovači riba sa kučićima i delfinima na avataru - vi ste sila neopevana, neka je Odin uz vas.

Vehbija Ćoralić

Mesto gde ćete prebiti desetorica istovremeno i biti jako zbunjeni ako ne ideš 'od kuću do kuću' da se svetiš pojedinačno.

Zapata

Povratak kući ili ...? Pa šta da vam kažem, sve su to samo uspomene, a njih ionako nosite sa sobom kud god da pođete.

Cepam Atome

Nekada je tako potpuno čudno, kada razmišljam o nekim srećnim trenucima u sopstvenoj prošlosti. Tada sam mislio da je to početak sreće, sada shvatam da je to bila sreća.

* Go Jesus on my Neckl

Свеједно сам толико загорео, да бих је од јебачине размонтирао к'о девојчица Пертини шпорет.

Burzum