Prijava

Istresite svoje dnevne frustracije na korisnika pod zadatim brojem od strane prethodnog...
Naravno niko ne treba da se nađe direktno prozvan, ozlojadjen i uvrijeđen a bomme ni da štedi rječi...

Ja počinjem sa korisnikom br 3110 (datum moje registracije 31.10)

Misiiiiiim "daj_pivaaa" jebote, kako originalan nik, mora da ti se toga ćale sjetio kad je došao sa kobasicijade u Turiji i ti mi neko žensko...e stvarno mi ideš na ganglije...ne mogu da vjerujem kako retardirano

sledeći Dežurni Krivac (DK) - 1408

Dobra igrica... :)

Ovako, sta reci o korisniku 1408? To je obicno kopile. U jednom danu dosao, u istom danu i otisao. Neka mu je laka zemlja. Bog da mu dusu prosti...

Sledeci DK - 18576

Вејверн...па слушај ме креле, данас ми је лош дан, чистим пола куће, сва сам лепљива од зноја, а притом су ми остале још три просторије да средим и сад ја имам паузу, дођем а на МСН-у нема особе која ми треба...и онда да бих се колико толико опустила дођем на Вуку и видим твоју нову слику! Само ми је то фалило! И још видим неку четкицу у твојој коси....ааааа јебено ликовоно...аааа....

Следећи ДК - 19734

Jebi ga, nema toga što ti 'oćeš...

Idi na početak i probaj ponovo, šta da ti kažem.

По не знам који пут долазим на овај сајт да би ми он поново рекао нема тога што ја 'оћеш! Хоћу да ми једном покажеш да има дежурног кривца да могу да се истресем на њега!

Следећи ДК- 18762

"Jebi ga, nema toga što ti 'oćeš..." e jebi ga i ti!, ako ja mogu čitav dan da rmbačim i sklanjam okolo za svima mogao si i ti da se registruješ kopile jedno petocifreno, toliko se šljama navaljalo ovdje i baš da meni ofali DK danas kad mi najviše treba....pu!

sledeći DK - 1999

Demetrijus
Poremeceni um kojem definicije nisu ni za K...
Nije nista napisao zadnjih godinu dana, a tu je svaki dan... Sta radi? Dzabalebari... Trosi tudje pare... Kocka ce... MORE DUBRE!

Sledeci DK - 2