Prijava

daklem, možda bi defke na vuki mogle biti podeljene u kategorije. kada neko napiše defku, pre obajavljivanja mora u padajućem meniju izabrati kategoriju u koju će smestiti defku. kategorije bi mogle biti:
- Sleng
- Svet oko nas (političke i društvene teme)
- Ljudi oko nas (poznate ličnosti)
- Brate, rođače (međuljudski odnosi)
- Jezičke zajebancije (sintaksički izrazi)
- 'Bem li ga (razno)

ovo mi prvo palo na pamet, možda bi se kategorije mogle drukčije definisati.

uvođenje kategorija bi olakšalo pretragu, a tako bi ljudi mogli čitati zajebancije na teme koje ih najvise interesuju, na taj nacin preskačući glupe teme koje ih smaraju. shodno tome, umesto defke dana izabrane među svim defkama, imali bi defke dana po kategorijama.

takođe, ovo bi moglo rešiti pitanje naslovne strane, samo sad me mogu da smislim tačno kako bi bila dizajnirana ta naslovna...

Ih, lemaja, ovo je sto puta predlagano, ali ne znam u kom obliku i ko je sve predlagao, tako da ne znam da li je tvoj predlog bolji i obuhvatniji. Ja sam Za, jer ne mogu više da slušam kenjanja kako:

Interne
O poznatim ličnostima
Sleng
Južnjačke
Dugačke

definicije nisu definicije.

Ali u duhu jednog mog predloga da se ne uvodi ništa novo, ne znam šta da ti kažem :)

Izjaloviće se sve. Sad čekam da promene naslovnu i da se nađe neki lik koji će da KUKA kako nije ta strana kako treba...ccccc... :)

heheheh znači budistički princip ne-činjenja, već samo bitisanja? ;)

eto, meni sad pade na pamet da bi ovo moglo, večeras sam podelila gomilu minusa, sve sranje defke, pa reko daj da nađemo način da sklonim debilne teme koje me ič ne interesuju... a znaš kakve smo mi žene - samo bi nešto menjale, nekad smo menjale muškarce, danas sajtove :D

jbg, nesam znala da je već bilo, ako je predlagano, nek bude zaključ.

Zar tagovanje nije neuspela akcija?

heheheh znači budistički princip ne-činjenja, već samo bitisanja? ;)

Upravo tako :) http://vukajlija.com/forum/teme/9099 evo ovde malo više o tome :)

večeras sam podelila gomilu minusa, sve sranje defke,

Vidoh. Sve neki prepisani grafiti i vicevi od pre sto godina, dao sam samo jedan plus i to na onu defku o Mariću gde si ti ostavila negativan komentar :)

samo bi nešto menjale, nekad smo menjale muškarce, danas sajtove

Stara priča? :)

jbg, nesam znala da je već bilo, ako je predlagano,

Nema to veze, ne škodi da se ponovi, i onako nadležni retko čitaju :)

Zar tagovanje nije neuspela akcija?

Veoma neuspela, jer retko ko zna kakav tag da napiše. Stave naslov Jogurt i tag Jogurt...aman :)

Upravo tako :) http://vukajlija.com/forum/teme/9099 evo ovde malo više o tome :)

dobro je da ti kaizen nije reko "biće"! :P al šta da ti kažem, jedina konstantna stvar u prirodi je promena, odnosno evolucija, pa samim tim ni vuka, kao svojevrsan entitet ne može vazda ostati ista :) e sad, druga stvar je to što kajzen pušta decu da se igraju i da misle da mogu da izvoljevaju i traže ovo ili ono. na kraju bude onako kako on čovek misli da je najbolje za njegovu bebicu, a nas po neki put pita za mišljenje jer jednom u sto godina neko ume i da predloži nešto pametno... :)))

a ne bih ja tagove. ne bih ja ništa što će ljudima dati bilo kakvog povoda da razmišljaju! lepo nam odrede kategorije, i to je to.

Bili su tagovi(kategorije) na sajtu pa su izbačeni. To ti dovoljno govori o svemu.