Prijava

Usled sve cescih kritika na rad pojedinih moderatora (koje su zapravo posledica loseg rada i sumnjivih kriterijuma), i usled zatvaranja i spemovanja tema na kojoj se kritikuju moderatori, otvaram ovu temu.

Predlozite JEDNOG DO DVA moderatora za koga smatrate da bi bilo dobro da odmori od funkcije. U zagradi U PAR RECI mozete objasniti razloge.

Bilo bi vrlo zgodno da se tema ne spemuje i ne oftopikuje, niti da se nasiroko obrazlaze. Na kraju se sve sabere, i vidi se ko lose radi.

1. Mali Prst
2. Black Hole

Blek Hol.
Subjektivan.
Ne poštuje kriterijume za brisanje defki/postera.

Korleone,

vređa druge autore i kači glupe postere, briše komentare na svojim posterima i definicijama i na taj način kao neka princezica čisti sebe od gamadi.

celt

zakljucava teme

Korleone opet

banuje autore koji ga nazivaju princezicama

Nisu moderatori krivi,mi smo govna

Sve i jednog u penziju!
Ne vole sise.
Mada, biti moderator na Vukajliji je isto kao da su već u penziji :)

Bilo bi vrlo zgodno da se tema ne spemuje i ne oftopikuje, niti da se nasiroko obrazlaze. Na kraju se sve sabere, i vidi se ko lose radi.

auuu jericho....uprpali se ljudi, niko ne sme ni da postuje vamo :)

ako bih ja nekog slao u penziju slao bih malog prsta jer mi se ne svidjaju njegovi "kriterijumi" za banovanje...al mi se cini da se smirio u poslednje vreme tako da moze da ostane dok opet ne pocne da se gubi

Slažem se sa Sosom u potpunosti.

mali prts , mnogo je pristrasan i neobjektivan , pored toga pati od kompleksa vise vrednosti ,cinican i sarkastican , bruka od coveka.Ja da sam mod,ja bi prvo njega banovao ,al zato i nisam i verovatno nikad necu ni biti...al bi voleo samo zbog toga....

Džimi, ne voli EKV. :)

Šalim se.

A misica Vuke, među moderatorima?
Mogla bi i tema da se otvori, ali znamo pobednika već.
Celt missica Vuke! :D

za sada nikog ali jedan predlog imate od mene..
Da bude neki moderator na Chat-u ne bas uvek ali da dezura po malo..
moze t i ovako

u jednom tab-u Chat u drugom forum etc..

Jer sta se sve izdesava na chatu nije normalno..

Неки Рик

http://vukajlija.com/recnik/autori/26915

10 дана. Називање чланице циганином.

Dzimi, samo zbog ovoga, ima i drugih razloga, minijaturnih, ali necu da nabrajam. Znaci, ovo. Jel ovo mozda rasisticki sajt. Jel cigani nisu ljudi? Da nazovem nekoga Italijanom ili Amerikancem, jel bih i ja dobio ban? Boli me tuki za tog lika, ali nije ovo u redu.

I vecina modova ovde je subjektivna.

Читав модераторски тим има истетовирано "White Power" преко целих леђа, а недељом увече иду на састанке ККК Србија.

Ne, nije to. Ali nije ni u redu to raditi. Ajd da ju je nazvao glupacom ili idiotom, pa hajd, zajeb'o je. Ali cigan. To je nacionalna manjina, stoga, nije psovka.

hahaha, Džimi je čuveni romohejter, to je za njega uvreda. :) Jbg, ima čovek loša iskustva s njima.

Знаш и сам да називање некога циганином има погрдан контекст.
"Смрдиш, прљав си, живиш у кутији, итд."
Иако нису сви Цигани такви, то је значење те увреде.

Netačno. Ciganštura je uvredljivo, ciganin nije.

Pitaj cigane (rome)

kao i šiptar...to njima dodje nesto do jaja..

pitaj šiptara dal mu smeta ako ga zoveš šiptar...on će reći PO