Prijava

celtovanje u hrvatskoj (noobovanje u hrvatskoj)

Bruce jbg isto oni razmišljaju ko i mi samo što su bili sa druge strane. Tu se stalno podelim. S jedne strane pucali su na naše al s druge i ja bih da sam rođen tamo. Najbolje da nikada nije niko povukao obarač.Al kad jeste sad smo tu gde smo... Prijatelj mi godinama u Rijeci letuje. Kaže ni najmanjih problema nikad nije imao. Ja lično ne bih kod njih letovao iz prostog razloga - ne bih mogao da se opustim. A jebeš letovanje ako si napet...

Jedini razlog zbog kojeg bih isao tamo su sokice a s obzirom da one dolaze ovamo vikendom nema nikakve potrebe ici tamo

Sad posle balkan fana srpski smekeri dovukli pun bus sokica u bg, bus za zagreb otisao poluprazan loze se one na nas koliko i mi na njih

e jesi madjar jebotebog, umesto da uradis nesto korisno za drugog ti potrosis vise vremena da ga kao zajebes

madjarski bugarin stavise.

Noob (celt) je prihvatio avatar zato shto je noob (celt)

prihvatio sam da

Greh je to shto si uradio dechko, greh.
Klasichan nubizam

Caro šta i ti kenjaš sad? Esi ga prvi prihvatio među nas lordove i magove humora kad se razmodovao i priznao da je bio gomno? Neka ga sad jebo ga leb, naš je pa makar i posran

Esi ga prvi prihvatio među nas lordove i magove humora kad se razmodovao

M O L I M
O
L
I
M

neka ga sad jebo ga leb, naš je pa makar i posran

+1

svi vi samo jedete govna u pokusaju da ispadnete zanimljivi na jebenoj vukajliji, a samim tim sto jedete govna ovde nubovi ste ko i ja sto sam.

N O O B I N E
O
O
B
I
N
E

Axaxaxax ja ga branim on priynade da je
N O O O B
O
O
O
B

noob (celt) je ushao u sushtinu stvari. Mozhe se rechi da je shvatio kako sajt funkcionishe

jbt ladno si izmenio avatar. sad si stvarno noob.

kosenem sepen partizanka ;)

greshnik, klasichan noob. Nema poshtovanje = nishta nije sweto, rasnee varijanta

nevera jebena, pito me chovek ja se iscimam ne dobijem ni hvala i jos sa skrnavim fontom mi usere avatar