Prijava

Vjeruj mi Bruce, odavno je svugdje kao u ZG.....para je jedini kriterij...para pobijedila sve!!!

Ne znam, nisam dolazio 25 godina, ali rado bih svratio da nešto popričamo ekavski :)

Ja sam od djetinjstva išao s roditeljima na kampovanja i mimo primorja, tako da mi je to zauvijek ostao kul trip. Ovo s kućicama i nije neko kampovanje, imaš kablovsku jebenu i rernu u šporetu. Privatan smještaj je ok, ali ti se onda večeri svode na sjedenje i lokanje u bašti sa ženom dok osluškujete da li su se klinci probuduli. Zato gotivim odlazak sa bar još jednom porodicom, onda imaš više prostora za zajebanciju. U tom slučaju treba više da se cimaš oko smještaja, da bi iskopao ono što svima odgovara. Ono što ja tražim je neki iole pristojan smještaj sa kupatilom i kuhinjom, obavezna terasa za bleju više ljudi, da nije predaleko od plaže i da na toj plaži ima nekog hlada. Klasično penzionerski. A to sve nalazim u tim mjestima na Makarskoj rivijeri.

Komad, lično znam da je lova pobijedila sve, često ti dolazim u metropolu, jer u ZG i u Zagorju imam dosta rodbine.

Vidi ga ovaj što se ubacuje.

Ne ubacujem se, pišem istinu....

Pročitah temu od početka do kraja i načitah se proseravanja i budalaština. :)

Hrvatska je prefina za ljetovanje, osim što je skupa. Ako imaš para, nećeš se nigdje bolje provesti nego tamo.

Bio sam u Rovinju, Poreču, Puli, Medulinu, Labinu, Zadru, otok Vir, ... Sve bolje od boljeg. Doduše, bio sam dok su cijene bile iole iste kao u Bosni. Sada kad sam poslovno išao tamo, bio sam u mjestu Lovran u Istri, i to zima je bila, cijene su bile bar duplo veće nego u, recimo, Tuzli. Ali su uvijek nasmijani, veseli i zanimljivi.

NIKO KAO HAJDUK IZ SPLITA!

Pročitah temu od početka do kraja i načitah se proseravanja i budalaština. :)

A ti očekivao nešto inteligentno? :)

Komad da promeni ime u Komat

Champy oni ne mrze muslimane, ratovali ste zajedno protiv nas.
RASNI JE

A ti očekivao nešto inteligentno? :)

Bilo je ovdje nekad i takvih stvari. :)

Vala su napočetku i po nama tukli. :)
Svejedno, ratovali su i Srbi protiv nas, pa mi opet bilo drago posjetiti BG i Svilajnac. Ljudi koji žive u prošlosti i koji misle o tome, kao što reče Džimi, priželjkuju još gore stvari od onih koje su se desile.

Što reče Ivica Osim, neka naprave četvrti entitet da u njemu živimo mi normalni. :)

vrati nam se jugo ko te rastavi

Svako ko ne misli o prošlosti je glup. Treba uvek računati da ti se sutra mogu pojaviti balije/ustaše pred kućom da te kolju. Zato treba biti naoružan i pametan.
Rasni je napisao.

дегенерику не памтиш ни бомбардовање прекини да кењаш о нечему што је било много пре твог рођења

као кад би јавио причао о турском терору а памти тек бугарску окупацију у ЊЊ1

Ajde lepo se igraj da ti se rasnee ne isere u pesak opet

Komad mi lichi na vannah sterling malo

Pa glupane jedan kako možeš tako da razmišljaš. Takvi kao ti će da veruju ustašama ili balijama i najebaće. U drugom svetskom su dvojica ustaša znala odvesti čitavo selo kao na neku priredbu, a u stvari u Jasenovac. Gledaj malo dokumentarne filmove o Jasenovcu i vidi kolko bi ih se moglo izvući da nisu bili tako lakoverni.
A garantujem da nisi jedini koji tako misli da je to prošlost i da ne treba o tome pričati.