Prijava

у принципу редовно пијем...неких 5 дана у недељи ''окусим алкохол'', значи минимално флаша пива или вињак...а баш се одвалим једном седмично...и много ми је до јаја :)
јесам ли алкос?

Не. Алкохоличар се једном у животу напије и никад се не отрезни.

Dzimi kolko imas godina?

е хвала ти, баш си ме утешио...кева хтела ме шаље на лечење...

Укупно сам двапут у животу бацио пеглу због алкохола, и занимљиво, оба пута нисам нешто много био попио.

изводио сам риголето гомилу пута...а једном се испишао на травњак, онда се сагнем исповраћам по томе, и на крају паднем у то и ортаци скоче на мене и сви се ваљали у мојој бљааа...то би волео да заборавим...ал опет, тад ми је било баш лепо...

Dzimi kolko imas godina?

24

изводио сам риголето гомилу пута...а једном се испишао на травњак, онда се сагнем исповраћам по томе, и на крају паднем у то и ортаци скоче на мене и сви се ваљали у мојој бљааа...то би волео да заборавим...ал опет, тад ми је било баш лепо...

Ја сам једном почео да пишам по орману у спаваћој соби, јер сам истриповао да сам још увек у парку и да је то дрво. Али, добро, тад сам био искомбиновао алкохол са Авилом.

хахахахах ја сам пишао у кутију од патика...али по орману...честитам...

Ћути кад ти се није кењало... :)

Deder vam pripovedam.
Kupih u Češkoj na ekskurziji od jednog čiče domaću rakiju Medovaču. Jedan od najlepših alkohola koji sam u životu popio, a i priča se da je jedna od prvih žestina (Pila se na srpskom i evropskim dvorovima).
Elem, iako ga već godinu dana štekam od rodbine i pijanki, polako mi ponestaju zalihe. Da li neko zna gde ovo blaženstvo može da se kupi? Inače sam gledao Memedovićevu emisiju o Medovači u Srbiji, i čovek posetio Zlatibor i Zlatar, gde se navodno, ovo destiluje na tone.

хммм, 'вако. Био осамнаести рођендан код једне другарице. И ова сазвала 180 званица, славило се у како да вам дочарам, рецимо кафани поред Ибарске магистрале. А ми фенси клинци курац палац нико неће да иде тамо, и из нашег разреда од дваесосам људи оде нас 15, од тога само нас четворица мушких. И сад улазиш унутра оно коло пичи, исто свадба. И шта сад ? одемо на скроз удаљени сто да нас нико не гледа, ове глуме неко лудило ња ња а ми сјели и сјебани буљимо један у другог. Кад испред нас флаша домаће ракије, и да ствар буде гора нико од нас није планирао да пије пошто је то било по дану па контали бити сат-два па наставити по кафићима. Ал' јбг, каже овај један, ајде да пробамо по једну и нећемо више, оћете ли ? ми оно ајдееееееееее, и тако пробамо по једну, па другу, па трећу, и нас тројица све на екс а овај један само лиже, и некако сам запамтио да смо наздрављали ми шесту чашицу овај један тек прву. И тако стучемо нас тројица 2 литра ракије ( да напоменем да смо сви ђеца са села рокаљи тешки), и да ствар буде гора овај што ништа није попио донесе нам гајбу, одакле нико не зна, а у веце отишо. И стучемо и гајбу. Ја нисам могао јебено дисати колко ми је лоше било, у веце два три пута умивај се па мало боље. Поједем јебену торту и у коло, јој милине само гледам кад ћу повратити :) и ајде курац палац сликање нас четворица трагични, не зна се који је пјанији и одемо. Напомена, дошли смо у пет, планирали сат два остати а ја се кући вратио у пола три, пута се апсолутно не сјећам, нити како сам дошао било шта. Знам само кад сам дошао да сам пишао у кухињу у канти за смеће и легао спавати. Елем, заспао у три пробудио се у пола шест, повраћати нисам мого ал сам зато кењо ко коњ минимално десет пута у 3-4 сата, и то све пролив. Мајка мислила да сам се отрово храном, е да си знала шта сам радио кукала би сад :)
И тад сам највише алкохола попио, значи 0,7 ракије и 5-6 јелена :) пробо сам и чашицу-двије горког листа ал то не рачунам :)
И од тада не пијем :Р

Da li neko zna gde ovo blaženstvo može da se kupi?

Evo, vidi kod ovog čiče, čujem da pravi medovinu tradicionalnim metodama, bez kvasca i bilo kakvih aditiva

http://www.spos.info/pcelarske_stranice/ponudjac.php?id=37

perinho
Deder vam pripovedam.
Kupih u Češkoj na ekskurziji od jednog čiče domaću rakiju Medovaču. Jedan od najlepših alkohola koji sam u životu popio, a i priča se da je jedna od prvih žestina (Pila se na srpskom i evropskim dvorovima).
Elem, iako ga već godinu dana štekam od rodbine i pijanki, polako mi ponestaju zalihe. Da li neko zna gde ovo blaženstvo može da se kupi? Inače sam gledao Memedovićevu emisiju o Medovači u Srbiji, i čovek posetio Zlatibor i Zlatar, gde se navodno, ovo destiluje na tone.

Imaš na Zlatiboru kolko oćeš, pili smo zimus ortaci i ja na tone.

Mađije ste, e! Hvala!

Колико знате људи који не пију?

jednu, koja nikad nije okusila alkohol, a muško je i ima 21 godinu

И је л' га сви прозивате да је пичка?

pa, da je pička, možda i bismo, al je car :D

Drugar, ima sada 19 godina, do pre godinu dana nije pio. Sada loče, lolo