Prijava

Е у курац... па онда можемо и на Шпанце, а? Они ће бити трећи, ми други и јбг...

Него, кад ће фантази за ЛШ?

Кад отвори уефа, редовно проверавам. :)

Ма тешко ћемо на Шпанце, калкулисаће се ту много. Гледаће и они нас да избегну, и ми њих. Можда неко изгуби да избене овог другог...

Падоше и Аргентинци, у осмини финала на пораженог из меча Хрватска-Бразил.

Чекам Хрвате...

Ови наши су луди, сваки пут када их гледам полудим.
На почетку меча, скроз сам отипсао ову утакмицу, кад...некако се ови индијанци извукли...свака им част.

Него сад гледам овај распоред, нама бре, није лош распоред...толико.

Ми сад ако (кад) добијемо Хрвате, играмо са победником меча Шпанија - Грчка.
То нам је и најгоре, ту ћу за Грке да навијам, боље они да добију него Шпанија.

Е сад, ако победимо у том мечу, укрштамо у полу финалу са Словенијом, Турском, Аустралијом или Француском, али то зависи од њихових мечева, ја раучнам да ће нам упасти Словенци или Турци, некако ми реално да ће они да победе ове друге две репрезентације.

Можемо до финала ладно да дођемо, и да избегнемо амере, али бедак што нам Шпанци одмах улећу после Хрвата, ако Шпанце добијемо, ја мислим да улазимо у финале, а тамо може свашта да буде...

Idemo na Hrvate. Ovi Hrvati bas nemaju srece...!!!

Словенци или Турци

Slažem se, samo malo više tipujem na Turke, pošto su domaći...A Španci su bez starijeg Gasola itekako osakaćeni... Ja mislim da sigurno osvajamo medalju, ako ne i šampionat!

Uh jedva izgurasmo ovu pobedu.

Svaki put s Hrvatima za infarkt, nevjerovatno! Dobro je da smo ih uzeli brate, al nekom će čuka da rikne.

Pocupao sam sebi 689 dlaka sa glave kad im je Teo dao loptu.Ali Izgurasmo,i kad ne ide bitno je pobijediti Hrvate

У јбт, која утакмица. Све у свему, очекивао сам ил' ово ил' да их деремо 30 разлике. Овако је слађе. Горе не можемо, а и Тео је одиграо најлошији меч тако да ће за следеће да се дигне. Без њега смо слабији 30%. Једино ми Тепић није јасан, због његовог форсирања могли смо да изгубимо. Боље пањ да је бацио да игра... разочарало ме и што су се 'Рвати више борили ал' јбг, ваљда наши изгину за следећи меч...

U pravu si Samhaine Teodosic bio potpuno mrtav.

Дај бре, Тепић нас је диго у уводним минутима друге четвртине оним асистенцијама, после почео да греши јер сви чекали да он почне да све решава. А Рашић запушио уста свима који су били против његовог одласка на СП. Сви причали да нема муда за завршницу а човек решио два меча. Крстић ову утакмицу одиграо савршено, капитенски. Остали нису били на очекиваном нивоу.

Добро, јесте онај Тепић балван, али направи он пар асистенција, ако ништа друго. Теодосић ко да није играо, мислим да је само у четвртој дао тројку, и то је то ваљда.

Искрено, ако добијемо следећу утакмицу, сматраћу да се догодило чудо!
Ја очекујем Шпанце, и нисам нешто оптимистичан што се те утакмице тиче.

Jeste dao Zeko na pocetku cetvrte.

Јбг, што се мене тиче, доста су урадили. Дуда је рек'о да их спрема за ОИ 2012 и ту чекам медаљу. Овде шта ураде, ураде. Тео лош ал' је био чуван цело време, на крају опалио нерезонски пар пута али јбг, кад не иде, не иде. Тепића не кривим, није у форми, хоће да се докаже али брате немој да гушиш игру, ако не иде шут, додај.

Мислим да овај тим не може да одигра овако лоше две утакмице заредом.

Тео није био лош, него једноставно није имао простора за игру, онај Томас је играо одбрану на њему изванредно.

То и ја кажем. Добро су га чували. Видело се колико не иде без њега. Он нам је неких 30% екипе. Крстић 20%.

Ако дођу Шпанци, треба сјебати оног малог Рубиа, он је нула од играча, а доста га троше јер је прецењен. Марковић га је ломио и у млађим категоријама па може и сад. За остале играче не знам, немају Гасола, а и матори су већ, тако да их можемо добити. Имамо неких 35% шанси протв њих. Против Грка 50%. Ако Теа буде ишло, расту нам шансе за 20%.

Ако дођу Шпанци, треба сјебати оног малог Рубиа, он је нула од играча, а доста га троше јер је прецењен.

То и ја причам и сви ми причају да сам луд. Шта тај клинац има тако добро?

А ово што кажеш, ако би морао да бирам, боље Грци наравно, Шпанци су увек добри. Млађи Гасол је добар, имају Рудија Фернандеза, Навара, Гарбахосу... Ма разбиће они Грке...