Prijava

Навијам за Грке против Шпанаца, чисто ради нас. Јанези пролазе. Французи су неугодни али су Турци бољи и имају домаћи паркет. Верујем у Французе мада реално је да Турци прођу то опуштено. Амери сигурно иду даље. Руси и Литванци исто. Једини занимљив меч ће бити Аргентина-Бразил.

Bas mi je drago sto nasi dobro igraju ,stvarno su me iznenadili slogom i atmosferom u timu.

Пеки, тај Рубио је вечни таленат. Не кажем, рушио је он многе рекорде због младости и има још много времена да постане класа од играча али је тренутно просек. Форсирају га док не постане звезда. Може им се ал' може и да им се обије.

Наваро је добар играч, уопште, ако их крене шут, деру... али Гасол им је био 35% тима... кад сам већ кренуо у процентима... ;)

Samo pustiti Pauna da ih stisne,momak je toliko fizicki spreman da je mgao do ponoci igrati istim tempom

Слажем се за Пауна, дечко кида у одбрани, али у нападу је слаб.

Мислим да имамо више шанси против Шпанаца, а и слађе би ми било да добијемо њих. Без Гасола су много слабији и играчким кадром, а и психички. Марковић и Паунић одлично играју одбрану и могу у великој мери да онемогуће њихове организаторе игре. Крстић и Перовић да одиграју чврсто уз, као и увек, огромно залагање Мачвана и Величковића на крилним центрима. Не верујем да Теодосић може да одигра два меча на овако ниском нивоу, а у нападу поред њега може свако да забљесне. Главно, тимском игром можемо лагано да извојевамо победу.

Nisam siguran, al videćemo...

Nije Teodosić kriv za slabu partiju mnoogo više je kriv Tomas koji je ga je stavio u džep.
I mislim da imamo 50% šansi da prođemo dalje.

"нама бре, није лош распоред...толико" Zeko brate, imamo najtezi put. Hrvatska, Spanija i Turska verovatno.

Spanija jeste slaba neigranjem Gasola ali imaju oni Marka, Rejesa i Garbahosu....koliko su bolji u spoljnoj liniji, o tome nema govora, a mislim da to nama najamanje odgovara. Imamo tu Paunica i Markovica koji su dobri u odbrani, ali bice tesko zaustaviti Navara, Rubija, Fernandeza i Ljulja (kako vec) :D Nama ce biti potrebno da bolje odtvorimo utakmicu. DA VElickovic pokaze kakav je vrsan igrac, da Teodosic ne ponovi mec sa Hrvatskom, da Rasic pocne da sutira vec jednom, da Keselj podigne svoju igru na jos visi nivo i to je to. :D

A sto se Turske tice...jebes ih, zajebani su mnogo, jos kod kuce. Bilo bi mnogo bolje kad bi ih Slovecni izbacili.

Да смо били други у групи, распоред би био, Бразил, Литванија, САД.

А за турке ме заболе уво, искрено, нисам ни рачунао толико на полуфинале кад сам видео да се са Шпанијом састајемо.
Ако данас победимо, мислим да улазимо у финале, без обзира ко буде био у полуфиналу

Што сви тако фаворизују Турке против Словеније? Мислим, јесте да су домаћини, али ни Словенци нису за зезање.

Otrsićemo Špance, k'o z granu! :)

Ја баш мислим да ће словенци да их добију.

Jebeno ce biti sa Spanijom. Ako dobijemo njih, prolazimo u finale.

Bice jebeno ako izubimo, psioloski pad i tako to. Onda nema sta da trazimo u polufinalu, bez obzira na protivnika.

Bice jebeno ako izubimo, psioloski pad i tako to. Onda nema sta da trazimo u polufinalu, bez obzira na protivnika.

Шта си ти хтео да кажеш? Ако испаднемо у четвртфиналу, нема шта да тражимо у полуфиналу? :))) Па ако изгубимо од Шпанаца играмо разигравање за пласман од петог до осмог места, какво полуфинале. :)

Па нема полуфинала ако изгубимо :)

Eto kako ste pametni. Vidite da moze, samo ako se potrudite. :))

Nisam ni sumnjao da vas Tulum samo testira.

Прва четвртина добра.

Не волим кад поведемо у првој четвртини...Лакше ми је када лошије почнемо прву...