Prijava

kako ste svi odvratni!
mogao je neko coveku lepo da objasni..

Imam ja pitanje : pre nedelju dana sam banovan na 5 dana ali mi ban jos nije skinut,pa sam napravio ovaj profil da bih pitao hocu li ikada biti odbanovan ?
Banovani profil mi je : http://vukajlija.com/recnik/autori/25708

Индастријал је тражио да се трајно банује:

A u onoj defki i komentarima sam video kakvi ljudi su na Vukajliji,tako da ne želim više da budem deo takvih mozgova ( naravno ne mislim na tebe ili ostale modove) nego na one retarde kojima nije jasno zašto su nepismeni, i ja ispadnem LOŠ i DEBIL zato što sam im to predočio. Uz napomenu da su sve moje defke pismene,a to je bio cilj.

Ali nebitno,za kraj bih te zamolio da mi obrišeš oba profila ( i ovaj i onaj Industrial koji je banovan).

PS ne ljutim se ni na koga,niti patetišem,proklinjem (itd) nego ne želim da budem registrovan.
Hvala.

Е, сад ми реци ко си ти?

pa ja sam industrial ,peko treceg mejla,a nisam znao da ne moze da se obrise profil nego da mora trajni ban,,da sam to onda bih ostavio,ali posto mi profil stoji mislio sam da cete ga odbanovati,,ako ne moze ni jedno ni drugo,onda nista,,ali svakako bih radje da mi je odbanovan ako ne moze trajno da se izbrise.

ps proveri mi IP videces da su i ovaj i ta dva sa istog.

Sviđa se meni sajt,,ali bejaše najezda "svakakvih" članova ,a i glupo sam se iznervirao i dobio ban. Smor. Da mi se sajt ne sviđa ne bih se ni registrovao na prvom mestu.

Одбанован Индастријал. Овај банован као дупли. Убудуће избегавај проблеме.

E, zahvaljujem !!!!!
Ulepšao si mi dan.

Industrijal, 00:56.

pa dobro, dan je dok se ne prespava .