Prijava

And how on Earth would you know, hmm? xD

And how on Earth would you know how does it look in practise, hmm? xD

Пази на слагање времена, Отаку. :)

Oprosti Dzimi. Nikad mi nije islo slaganje xD.
Posto nisam siguran kako treba da ide, samo sam skratio.

And how on earth would you know how it looks in practise/practice, hmm?

:D

E jbg, toliko oftopika (i to na ovoj temi koja strogo drzi do fokusiranosti), kako sada da odgovorim?!

Otaku ne blamiraj nas. Jos ce ljudi pomisliti da ne znamo engleski! I ti si mi neki ucitelj!

Otaku, kako mislis da ce neko sad smeti da postuje na temi (osim naravno nadljudi, tj. musketara)? Sloboda govora, to kod vas mindzi takodje nema, a kod nas se podrazumeva.

Gle sad ovo, Dementijeva ostade bez reketa, pukle joj 4 zice na jednom mecu!

Mesec i po otkako je ocenjeno da je "drustveni parazit ili samo stereotip" glup i suvisan nastavak svake teme, pojedini autori i dalje ih otvaraju.

Ima li nade?

Topčagić ili neke druge Nade ??

Zar postoji neka druga?

Možda je postojala, sada je definitivno samo stereotip.

Nada Topcagic stereotip? Jebo te, zar i ona! Kuda ide ovaj svet! :(

Ide sigurnim putem da postane društveni parazit. (U jebote od ove dvije-tri riječi možeš napraviti novi jezik)

А Наду Мацуру сте заборавили?! :D

Jebo te, Nada Macura - uvek je tu, nikada ne spava. Samo se javlja na teve i radio, nikad nikoga nije izlecila, ni andol dala nije. To je pravi drustveni parazit. Bravo saki mdfk!

And how on earth would you know how it looks in practise/practice, hmm?

тебра па по овој твојој исправци, свакако није погрешио у слагању времена..
ево мог штреберског решења, можда нетачног али трудим се да сложим времена: and how on earth would you know how it looked in practice
хмм?

мислим да има превише тема, често глупих тема, и да то није добро јер некако затрпају оне старије а боље, а пошто ја нпр. гледам оно "активне теме из свих подфорума", углавном свакодневно гледам новоотворене глупости. Предложих да модови или неко има опцију да обрише целу глупу тему али сам наишла на искул

Ova tema je zapravo odavno otvorena da bi se sprecilo otvaranje dodatnih glupih tema sa prisivkom "drustveni blablabla ili samo blablabla". Nazalost, bez uspeha.

A što se lepo ovaj podforum ne nazove Društveni paraziti, ili samo stereotip, sve raspusti i svi pošalju kućama.