Prijava

Radim u svojoj firmi i često mi se desi da svrati neko ko mnogo smrdi. Nije reč o jednom putu (desi se svakom) . Reč je o određenom broju mušterija koje uvek smrde. Kako i na koji način im skrenuti pažnju da se okupaju ???

prskao sam i osveživače i otvarao prozore, ali ništa. Pomozite mi, ugušiću se...

Ja sam jednoj drugarici iz srednje poklonio set sapuna i stik.

Nije pomoglo.

Кажеш им нешто типа "ви се баш презнојили?" или "не ради вам туш?"

Kazes kako si se umalo ugusio u busu koliko je neki covek smrdeo, i onda pocnes da razglabas o osvezivacima, kupkama, i o tome kako ti nije jasno kako neko moze da se ne kupa...

Uzmeš gas masku koju si marnuo sa vojne vežbe.Meni je pomoglo kad je stric Gradimir iz Malog Crnića insistirao da se izuje u mojoj kući.

Dudarimova fora, garantovano radi.

Џабе ти то саопштавање, тешко ће да промене своје навике. Ако смрде већ 20 година, нема разлога да не смрде и даље.

E Korle a gde radiš?Mislim ako si u komunalnom, to je sasvim normalno.

Daj otkaz

HAHAHAHA :D

A vidiš, tamo nisi mudo, ne možeš da ih banuješ kad smrde, a nas ovdje možeš sve dok se ne okupamo, e prc!! Pati, kurvo, pati :D

Reci kad dodju kako se nešto osjeća... i kako se nije do sad osjećalo..

električar
pre 7 sati izmeni obriši

E Korle a gde radiš?Mislim ako si u komunalnom, to je sasvim normalno.

E sad sam se pošteno ismejao :))

SMarko
pre 5 sati izmeni obriši

A vidiš, tamo nisi mudo, ne možeš da ih banuješ kad smrde, a nas ovdje možeš sve dok se ne okupamo, e prc!! Pati, kurvo, pati :D

Hvala za ovo kurvo, baš se osećam svetski....

Nije specificirao da li se radi o belosvetskoj ili onoj pokraj puta.Ako je belosvetska onda si bas kul znas ,jer takve kurve se cene i postuju ,a ako si ova druga ,e onda , ne znam sta da ti kazem ,ja bi ga banovao....

Hahaha jbga Korle, morao sam.Nisam ja ništa loše mislio.

Pa ili da poslušaš mene i staviš tu gas masku ili da daš otkaz.Ti vidi šta ćeš.

auuuuuuuu bwe, pa ako oni direktno smrde...direktno i daj do znanja...hahaha
najbolje da kad se takvi pojave, padnes u nesvjest i ostanes na podu...
upsss, mozda bude i vjestackog disanja...hahaha
upiskit cu se od smijeha...:))))

Тако нешто је немогуће саопштити на фин начин.

Ми смо као клинци имали једног друга који је ненормално смрдео. Што је било најгоре, он и нас 5 смо били нераздвојни, дружили смо се по цео дан и то, и на крају смо почели да га зезамо за смрад. Лик је смрдео на неки кисели купус, тако нешто. Једном приликом, седели смо нас тројица код мене кући и зезали се нешто и он је толико смрдео да смо га натерали да оде и опере ноге код мене у купатилу.

Али опет, ми смо били деца, а Корлеоне је одрас'о човек, није лако саопштити неком у тим годинама да дисмр...

Ми смо исто у одељењу у средњој имали Банета који је много смрдео. Нарочито после физичког. Али он је био свестан тога и, из неког разлога, сматрао је да је то кул. Умео је да се изује после физичког. Онда му ми кажемо ''Дај, Бане, зајеби, гушимо се!'', а он узме две најлон-кесе и стави ноге унутра, па само видиш како се вода кондензује на кесама изнутра. Временом је сконтао да то није тако кул.

Код старијих људи не верујем да нешто пали.

Ма овај лик није смрдео на зној, него на нешто устајало, буђаво, покварено...

Ако живиш у канализацији, понекад миришеш на њу. Знам неке људе.

Ако живиш у канализацији, понекад миришеш на њу. Знам неке људе.

Нинџа корњаче? :)