Prijava

из неког разлога, сматрао је да је то кул.

Jel' bio panker? :)

Нинџа корњаче? :)

:D :D :D

Hvala za ovo kurvo, baš se osećam svetski....

Vazda :)
Ima onaj vic ako ne znaš za mrava i slona, pa mi pade na pamet :D

Nije specificirao da li se radi o belosvetskoj ili onoj pokraj puta.Ako je belosvetska onda si bas kul znas ,jer takve kurve se cene i postuju ,a ako si ova druga ,e onda , ne znam sta da ti kazem ,ja bi ga banovao....

Ja sad treba da se izjasnim koja je pa da odluči, a? :D

Ne, nemoj mi prići!
Hoću izdaleka da volim i želim oka tvoja dva.

I posle te izjave hvatati propisnu distacnu formirajuci dangerous zone kruznog oblika, zamisljenog radiusa... Kretati se iskljucivo van zone kako bi njeno (imaginarno..) postojanje imalo svrhu...
Svrha dangerous zone je spasavanje zive glave... Ali posto je to privremeno(jer nema smisla raditi tako nesto svaki boziji(radni) dan kao odrastao i normalan covek, je l' da??) i posto na distancu ne mozes paziti samo ti vec na nju utice smrdla... Sa smrdljivim objektom napraviti kao neku vrstu igre odrzavanja razdanjine pozivajuci se na stihove Desanke Maksimovic iz pesme "Strepnja"... I tako sega, sala, zajebancija svaki put kad neko zasmrdi ljudski..
Mozda pomisle da si frik... Ili sta-ti-ja-znam..
Izgleda sasavo, ali meni vise niko ne smrdi...

1. (korisnik idimidodjimi, neko za koga te boli dupe ako ne dodje vise, ili kolega)
-vi to autobusom (automobilom, peske... lupi ono cime je dosao)?
-aha.
-joj uzas na ovim vrucinama (promenama vremena, velike vlaznosti vazduha... trenutno vreme)... znoji se covek ko prase. evo ja, ceo dan osecam da smrdim, ne pomaze nikakav dezodorans.
(sad ima dva odgovora. jedan je, ukapirace da i on smrdi, posto je u istoj situaciji "kao" i ti, a plus ne koristi dezodorans, pa ce malko da se postidi i kaze jeste, jeste, ili ce da bude direktan i da kaze "jel se i ja osecam pomalo"... svejedno, ukapirace pa kako god, i jedan broj njih ce da te ne voli i da se sledeci put okupa, ili da jednostavno iskulira i da ga boli dupe)
cenim da ces da ih smanjis za trecinu, al i to je nesto.

2. (tvoj zaposleni, radnik)
-smrdis! poboljsaj malo higijenu, musterije se bune

3. (musterija)
cuti i trpi.

Ako ti dodje neko ko smrdi, jednostavno mu kazes na fin nacin, ali upitno - Izvinite da vama ne smrdi nesto? Kad on bude rekao da mu ne smrdi jer sebe ne oseca, onda mu kazes - Onda ste to vi, izvolite sta vas interesuje? bacis drugu temu pre no sto on shvati da si mu rekao da smrdi...
Kad bude izasao napolje zastace zamisljen, setice se tvojih reci i onda ce da provali da stvarno on dismr :)
Toliko od ja, nadam se da ce ti biti od pomoci

Šta Vam se to dragi gospodine uvuklo u rektum i crklo?

Ali najjače je što moja sestra od tetke ima koleginicu, i njoj svi to govore tako fino kulturno, a ona i dalje smrdi. Djevojka, lijepa, zgodna, ima možda 26 godina (Kelte ako ti ne smeta, da ti je nabacimo :P) ali ona ništa, svaki dan je isto. Mislim da su joj pokalanjali neke sapune i tako to, ali jok... Ona se drži svog smrada, ne da ga tako lako :)

Samo kazes ... ``e,brate vonjas`` :) gotova stvar ;)

A ne moze tako, Svakakva, zamisli imas sivonju od 150 kila koji moze da te zgromi i to...i onda mu neka zenska od 50, 60 kila pridje i kaze, e buraz vonjas...krc, nema te...isto i za muskarce koji nisu bas naklonjeni nekom lemanju itd odnosno nisu za to...
Ono ja sam za to da mu kupis dezodorans, i sapun i sa tim posaljes poruku ali papir da bude namirisan, sa nekim finim tekstom kako treba da se koriste ti proizvodi svakodnevno...posto je ovo malo gej za muskarce, onda kupis dezodorans i sapun stavis u neku raspadnutu kesu i das mu i kazes: brate, nije do mene, nego neki slepci delili i rekli da ja dam kome god mogu, neka akcija ko ce ga znati....ali i sve ovo pod uslovom da moze da se pridje gospodinu a da se ne udavis na pola puta zbog smrada...

ahahhaha.. bravo mici ;) vis` nisam tako razmislljala :) pametno... Mada kad neko vonja ja se samo pomerim, ali ako je vec to neko iz mog okruzenja posluzim se duhovitoscu, pa sam jednom cak i umazala druga :D i morao je da ide da se kupa :) (ex,to je bio lep dan) ;)

Ma kul :) nego ja samo da napomenem, radi vase bezbednosti kako je najbolje :)
Hahha :) verujem...

Kazes "Da li bi se okupao, molim te, posto izazivas pandemiju impotencije?