Prijava

Da se poveća broj moderatora i to je to. Ima dosta ljudi koji su iskusni, dobro pišu, na sajtu su godinu, dve znaju da prepoznaju sranje i kvalitet nek' ima se da status moderatora vremenom će se pokazati ko je kvalitetan moderator, a ko nije.

Očigledno je da postoji problem, valjalo bi ga rešiti nekako.
A ako ćeš ti Požarevljanine, sa manje od mesec dana na sajtu da nam pričaš o iskustvu, onda stvarno...Nije suština u iskustvu, nego u rezonovanju.

Pazi,uz poneki izuzetak,svi koji ste postovali na ovoj temi imate u najboljem slučaju pristojne definicije.

Nije da baš nešto prosvetljujete forum ili čet mudrošću,takodje.

Sajht ide prirodnom evolucijom jednog sajhta dok ne ode u kurac.I to je otprilike to.

Браво Гвоздене, убио си тему, сад нико не сме нешто да напише овде. :) Иако си рекао "уз понеки изузезак", увредише се људи... :)

Сем мене, ја ћу увек да борим да се протера клинчадија са фејса. Јес да нисам нешто мудар за чет (мада тамо идем једном у месец дана), а на форуму сам прилично активан, сматрам да чак и да се трудим, не могу да будем толики трол какви су неки новопридошли чланови.

А што се тиле тога да сајт иде еволуцијом једног сајта, не мора да значи- Само је питање тога какви су они који га одржавају (модератори).

Pa sad ko god da se uvredi ja mogu da se pozovem na poneki izuzetak. :)

Kako misliš da se protera klinčadija sa fejsa?

Osim ako Kajzen ne ukine stranicu Vukajlije na fejsbuku,recimo,što on apsolutno neće uraditi.

Да модови постану много оштрији и да се убаци још пар искусних модова са кратким фитиљем да банују све што од прве дефиниције крену да тролују. Друго, не би било лоше да се процедура за учлањење мало закомпликује, чисто да не може свако да се региструје.

Gvozdenovic sez:

Kako misliš da se protera klinčadija sa fejsa?

Osim ako Kajzen ne ukine stranicu Vukajlije na fejsbuku,recimo,što on apsolutno neće uraditi.

Ili da pri registraciji da im stoji pitanje "da li si za Vukajliju saznao preko Facebook-a", i oni će naravno da čekiraju to i da im se nakon toga udeli automatski IP-ban ili tako nešto. To bi bilo jedino rešenje.

Да модови постану много оштрији и да се убаци још пар искусних модова са кратким фитиљем да банују све што од прве дефиниције крену да тролују.

To je rešenje.

Modovi sa kratkim fitiljem? Pa izbor za to je prilično širok. :)

I to jeste rešenje.

A je l' razmišljate o tome da ovaj sajt Kajzenu donosi odredjenu svotu novca (za koju stvarno ne znam kolika bi mogla biti) i da njemu odgovara ovakvo stanje stvari? (što je savršeno legitimno)

Zašto jednostavno ne lupite minus na definiciju koja vam se ne svidi i krenete dalje svojim putem?

Dobri autori će se uvek prepoznati u gomili, loši će se vremenom povući, vratiti na Fejs, biti banovani i šta ti ja znam. Svako ima pravo da dođe na sajt.

Gvozdenovic sez:

A je l' razmišljate o tome da ovaj sajt Kajzenu donosi odredjenu svotu novca (za koju stvarno ne znam kolika bi mogla biti) i da njemu odgovara ovakvo stanje stvari?

Što je još jedan dokaz da komercijalizacija upropašćava kvalitet...

Korleone sez:

Zašto jednostavno ne lupite minus na definiciju koja vam se ne svidi i krenete dalje svojim putem?

Verovatno zato što neke definicije ne zaslužuju ni minus nego plameni bacač.

Сумњам да му доноси неку зараду, имам осећај или да је на нули, или да заради коју црвену. Моје мишљење је да њега боли туки за ово што се дешава, мислим да до пре 2 године није ни сањао да ће оволико ментола да се навуче овде. Он овај сајт издржава само технички, на модовима је много већа одговорност.

Zašto jednostavno ne lupite minus na definiciju koja vam se ne svidi i krenete dalje svojim putem?

Dobri autori će se uvek prepoznati u gomili, loši će se vremenom povući, vratiti na Fejs, biti banovani i šta ti ja znam. Svako ima pravo da dođe na sajt.

Amin

Zašto jednostavno ne lupite minus na definiciju koja vam se ne svidi i krenete dalje svojim putem?

Лако би било да требам да лупим један минус. Ја морам да лупим 50-100 да би нашао нешто вредно читања, што смањује жељу за читањем драстично.

Dobri autori će se uvek prepoznati u gomili, loši će se vremenom povući, vratiti na Fejs, biti banovani i šta ti ja znam. Svako ima pravo da dođe na sajt.

Pre ce biti da ce se autori koj pisu o sisama prepoznati u gomili, a da ce dobri autori smoriti i otici... Ne kukaju ljudi za dzabe.

Zašto jednostavno ne lupite minus na definiciju koja vam se ne svidi i krenete dalje svojim putem?

Meni iskreno ne pricinjava zadovoljstvo da provedem par sati lupajuci minuse na srednje zalosna umobolna dosadna sranja koja ni taj minus ne zasluzuju.

Јелена Тихи Убица sez:

Da se sva ova priča skrati - Ne, Barakudice, nećeš opet biti mod. Get over it bitch!

Naravno da neću da postanem mod, Lukice. Ne privlači me to. Ali mi je muka više da čitam smeće.

Dajte minus lošoj definiciji, dovoljno će te pomoći. Prijavite sranje za brisanje (ko hoće).

Korleone sez:

Prijavite sranje za brisanje (ko hoće).

Fine. Prijavljivaću. Od sad ću i to da radim. Ali nemojte da mislite da je zloupotreba kad vidite koliko sam prijavio. ;)

Ja sam prijavljivao, pa me je na temi `HEJTERI` bilo na svakoj strani minimum tri puta. Jebiga, smorilo me da smaram modove da mi brisu hejt.