Prijava

Kakav urban ekspiriens ova Mica jebote! Mada mislim da je ovde prikladnija ona Merlinova romansa - mjesečina, k'o dukat žut! :))

Ne , apsolutno neću otići na dotičnu glupost koju pokušavavu da nam serviraju ovi iz EU. Neverovatno koliko se buke diže oko šačice bolesnih ali i dokaz da jak lobi čini čudo. Svi političari kao šatro podržavaju ovo, a voleo bih da neko u predizbornoj kampanji navede da će se boriti za prava gej i lezbo populacije! (da ne kažem za prava pedera jer me sve to podseća na ovu farsu Ciganin-Rom) Pa ta stranka ne bi prešla cenzus na izborima.
Poznajem jedan par lezbejki i jednog gej muškarca. Ljudi normalno žive i rade. Nisma nikada ni čuo da ih je neko zbog toga tukao ili diskriminisao a svi u kraju znaju i ko su i šta su. Ćute oni ćutimo mi.Tako je najbolje. U svoju sobu, pa spavaj sa kim god oćeš. Ulica je za normalne. Šetamo i mi i oni, bez vike, dreke i mediske kampanje. Ima puno mnogo težih i diskriminisanijih u ovoj državi od dotičnih...

Ја сам пре неки дан седела у просторији са наркоманком, лезбејком и проституком. Ко почетак неког вица, али јесам стварно. И из тог клупка се одмотало још хомосексуалаца које сам упознала и сви нормално живе, нико их не дискриминише, не бије, чак их већина паразитира у друштву и за параду кажу да је глупост.
И не треба да имају права да усвоје дете, јер нисмо сви равноправни. Мушкарац нема биолошко право да роди дете, мушкарци и жене нису равноправни. Ја немам иста права ко и председник државе, нисмо равнноправни. Јесмо сви једнаки, али нисмо равноправни. На шта би личило кад би сви имали иста права, кад би регистровани педофил имао исто право да ради у забавишту, ко и ја?
Хоћу рећи да, равноправност није хумана и да можда постоји у теорији, али је у пракси то једна од највећих генерализација, чак већа од расизма, нацизма...

Милице кажи слободно да си била у затвору, наши смо!
А зашто су тебе ућоркирали?
:))

Ма тукла сам неке педере. :)

Svoj krevet ne treba iznositi na ulicu.Zato i postoje ljudi koji su protiv te parade(ukljucujuci i mene).
I aj prvo da napravimo paradu mnogo bitnije sadrzine,tipa parada nezaposlenih,parada sirocica,parada invalida i slicno...Da narod uvidi koliko ljudi ima koje je zla sreca zadesila i da im se time stavi na uvid koliko pomoci treba da pruzimo....U pitanju su stotine hiljada....A ne da se odrzava parada zbog 500 ljudi koji su navodno diskriminisani...Po cemu?Nece da te zaposle zato sto si homoseksualac?Uvatis lepo i tuzis i dobijes lepe pare,jos se i zaposlis.Ne sme niko da te pipne,inace sledi ogroman naslov u novinama"Balkanci su i dalje primitivna stoka".I tuzis za uznemiravanje,i opet lepe pare dobijes....I tako u krug....Jos je taj njihov centar dobio trista hiljada dinara(ok,nije neka para),dok na Kosovu je bio problem sa strujom ili vodom,sta vec.....Dajte da resimo bitnije stvari,pa posle nek paradiraju koliko hoce....Zato i hoce narod da ih bije,imamo mnogo vaznije stvari na umu nego tu paradu....

Udri Brki, cepaj Brki, polomi gi sviii ii iii! ♪♫

Нећу присуствовати.
Прво,БГ ми је далеко од куће. :)
Друго,одавно сам скептичан према било каквом виду протеста/парада/јавних окупљања. Нема то још увек правог ефекта. Или га има,али недовољно,чак симболично,занемарљиво.
Треће,мислим да и чак и ако мислите да је парада једино преостало решење,увек има бољих решења,асамо треба бити сналажљивији. Овако само изгледа (како је то неко поменуо овде) као циганчење за политичке поене.

Apsurdno je da plaćam 2000 i kusur dinara da dođem u Beograd i zbog nekih svojih stvari i ljudi, a kamo li da podržavam svakakve gluposti.
Da, gluposti. Ova fama oko parade, i cela parada su neviđene gluposti, a ja gluposti podržavam jedino ako mi neko plati, ali malo više od gorepomenutih dinara.

Ovo da odgovorim na pitanje.

A povodom parade, ima danas dobra kolumna Marka Vidojkovića u Kuriru o tome, iznenadio me čovek, mislio sam da će bude B92 orijentisan. Tako, da ne tupim i ja sad ovde, ko svi vi pre mene.

Ne mogu da verujem da se još uvek raspravlja o ovome.

Е мој Гамби,расправљаће се о томе док је света и века. Увек и негде.

Јебо мајку, сви о "прајду" нико о поскупљњену намирници и несташити уља...

То је и циљ.
Која ли ће ударна вест бити после Прајда?
Природна катастрофа, убиство познате личности, нешто у вези Косова или ће бити мало маштовитији овај пут?

Мислим да ће обећавати оног Биберчета публици. То би стварно био јак демагошки потез. О томе би се тек причало, било они који га воле или они који га не воле.