Prijava

Prvo, tema je trebala da glasi - Žene: Društveni stereotip ili samo parazit? :D

A sad bez šale, pitaš što ste takve, genetika vam dala, nauka objasnila, da ne tupim sad, al' ima dijametralne razlike u procesima razmišljanja m i ž mozga, samim tim isto je i sa osećanjima. Ili, što bi rekle staramajke - nešto Bog da, nešto uzme! Nama je dao tu sirovu snagu i moć da kovemo i rastačemo :) a vama moć da upravaljate svim tim čudesima.

Rajko, zašto se onda o muškarcima ne razglaba toliko? :D

Zato što niko nije otvorio temu "Muškarci". :D

Eve vi, pa proučavajte:
http://img291.imageshack.us/img291/5171/muskiik7.jpg
http://img291.imageshack.us/img291/619/zenaimuskaracgp9.jpg

Citiraću nešto što mi je drug rekao: "Svaka se ponaša kao da samo ona ima pičku."

Prvo, tema je trebala da glasi - Žene: Društveni stereotip ili samo parazit?

Већ постоји :П

Društveni stereotip ili samo parazit?

Hoćete li prestati tu zamenu reči da kradete od mene? :P

Cernogode, napravi miting o uzaludnom postojanju par zenskih organa :)

I Lestate, ne mozes govoriti tako uopsteno. Kao sto ne mozemo ni o muskarcima tako.
I nije mi jasno zasto je zena kurva, a muskarac fraer.

Pravilo kljuca i brave :)

Zato što su takve društvene norme crnaBO. U Nepalu je recimo zastupljen poliandrijski brak. To znači da jedna žena živi sa više muževa. U slobodnom prevodu Gang Bang. Je l' bi ti volela da živiš u Nepalu?

Ne, ja bih volela da zivim u Crnoj Gori. Tamo zene jebu ikeve kad su majke. Rodim cetirir sina, ubijem muza i zivim k'o kraljica.

Nigga Bo, ne budi bukvalista, znaš da se odnosi na većinu, ne na sve.

iskreno dosta njih same sebe ne postuju....

Za ovo što je rekao Ledeni postoji pregršt dokaza po netu i uživo. Koliko je žena u stanju da se ponizi, muškarac nikad ne bi mogao. Čast i dostojanstvo preovladavaju kod muškaraca.

I nije mi jasno zasto je zena kurva, a muskarac fraer.

Žene jedno pričaju, drugo misle, treće rade. To ih naravno ne čini kurvama, zna se šta je kurva, ali ih svakako čini licemerima. Muškarci su dosta iskreniji, jednostavniji i konkretniji u svemu. Ovo ne lupam napamet, samo zaključujem iz svog iskustva i iz tuđih.

"Čujte sada ovu pesmu
sto vam peva Sreta,
u čemu je problem
ovog belog sveta?!

Ž E N E!!!"

dobar film, domaći ne previše star.

Inace zene volim u svakom obliku i dobu. Razgovor, dodir, emocija, svaki kontakt koji mogu ostvariti dva ljudska bica mi je uvek prijatan sa zenama.

Ćud je ženska smiješna rabota ! Ne zna žena ko je kakve vjere; stotinu će promijenit vjerah da učini što joj srce žudi.

P.P.Njegoš

Žene su najpametnija, najlepša, najsuptilnija bića u Univerzumu.

Tajči.

Жене су глупе.

Ен_Доттер.

Ćud je ženska smiješna rabota ! Ne zna žena ko je kakve vjere; stotinu će promijenit vjerah da učini što joj srce žudi.

P.P.Njegoš

+1

''Оно што жена уради из места, ђаво не може из залета.''