Prijava

Petak 13
Crna macka,predje mi put
Kucate li u drvo,tri puta,da ne cuje zlo?
Tjerate li mamu ,ili vec koga,da prospe bokal vode za Vama,kad odete na ispit,vazan put ili sastanak?

e ova tema je bas zanimljiva.....
ima li ko neku cudnu pricu vezanu za sujeverje????

Kad sam se s bendom vozio kolima na prvu svirku i pitao bubnjara šta će da radi ako mu se sjebe pedala za bas bubanj, on mi je samo rekao 'Ne seri'. Tri sata kasnije, njemu puca lanac na pedali usred pesme.
E, sad, koje je naravoučenije?

Kada je petak 13. sedim kod kuce.Tada nista lepo ne moze da mi se dogodi.Kada sam krenula u kupovinu crna macka presla mi je put a kasnije sam izgubila novcanik. Sve sami malrrii

hmm...na petak 13.stavljam crven koncic oko ruke,prevrnem gace i obujem razlicite carape:)...jesam sujeverna,ali ne pljujem za mackama,to je glupost!:)

Hvala Bogu, da kucnem u drvo, pomerim se s'mesta, pljucnem u nedra, nisam sujeveran.

Хаха:)
Нисам сујеверна уопште. Нити поштујем 'обичаје'.

Nisam ni ja, nego sam se setio za ovo, pa reko da turim.

Ja principijelno prolazim ispod znaka, merdevina, radim sve kontra onome za sta kazu da "se ne valja". I cak ulazim i u najvece rizike, ne saljem cirkularnu postu dalje :D

Ja samo kuckam u drvo i to je to...

jao ja sam najistripovanija osoba sto se toga tice.
kad idem na ispit uglavnom gledam da broj koraka do kabineta koje napravim, e pa da taj broj bude paran. ako je neparan ja napravim mali korak cisto da se osecam lakse.
Vrtim brojanicu ne iz verskih pobuda vec zato sto...znate vec sa brojanicom se lakse uci. zbog teza.
Nikad ne oblacim zeleno kad izlazim sa nekim tipom (dok su me zvali na sastanke :)
jer je zeleno losa boja
Imam trip da necu zaspati ako mi ruke nisu namazane kremom i ako na usnama nemam labelo. znaci ako taj ritual ne mogu sebi da priustim nista od sna.
Imam odredjene "baksuze" u zivotu kojima nista ne govorim unapred kad nesto moze da se desi. Vec im kazem tek kad se desi to sto ocekujem (i uvek dobijem odgovor "Kako to ja posljednja saznajem???" al mi zao da kazem "zato sto si prokleti baksuz")
Ne planiram seks jer kad planiram obicno ga ispusim.
Case ne smeju da mi budu okrenute ko gore vec uvek ka dole.
....
izvinite el ovo tema o opsesivno kompulsivnom poremecaju? :)

Хаха јано па ти си феномен, а од које позиције почнеш да бројиш кораке? :)

pa zavisi.
ako idem busom do busa pa od busa do faksa.
ako idem kolima. do kola pa od trenutka kad izadjem iz kola do faksa :)
a stvarno jesam fenomen. Radim jos mnogo blamirajucih stvari tipa.
Kad idem da piskim ako se ne operem ili minimum ne obrisem vlaznom maramicom imam trip da bakterije bukvalno trckaraju i prave piknik po mom medjunozju i pocinje celo telo da me svrbi...kosa sve sve i pocnem da ludim! I da se drapam!
al to nije sujeverje. to je boles`

Jano, pa što mi ne reče da si odlepila? :))

Kucam od sto kad čujem neku lepu vest.
Skoro mi je neko rekao da se kuca odozdo, a ne odozgo.
Pljuckam takodje i kažem vako: pu, pu da ne ureknem.
Nisam sujeverna. To pripisujem navici gledanja moje mame koja je gora od Jane:)
Najviše mrzim kad neće da uključi mašinu jer je možeš misliti crveno slovo.
E jebem ti greh ako pereš jebeni veš.
Ne daj bože da uzmem iglu i konac na neki veliki praznik.
Kapiram da bi od mene napravila goblen i izvezla me tim koncem.

Retko kada govorim svoja očekivanja ili o nečemu čemu se nadam, jer se uglavnom desi da se baš iz tog slučaja i ne dogodi.

Углавном нисам сујеверна. Мада, понекад...

Nisam sujeveran. Pre dve godine sam slucajno razbio ogledalo i nista mi se nije desilo do sada.

Ne postujem obicaje, petak 13. mi u vecini slucajeva bude najbolji dan u mesecu, a crne macke me se plase... I da, nikad ogledalo nisam razbio, niti tako neko sranje koje ce da me "urekne" a opet sam nevidjen maler za sve zivo...

Mene sve živo kenja, imam više sreće nego pameti, evidentno.