Prijava

Poslednja definicija dana,20.12.2012...Hm,o cemu ce biti to cudo?

Rajske paprike

Ono sto nas ceka sutra.

Primer:
-E brate,gde si? Idemo sutra na rostilj.I na one lepe paprike.
-Mislis rajske paprike?

Баталио би Каизен сајт колико сутра, да се вечерас објави вест о крају света.

Две године, дакле... Дала бих отказ! Сутра! Смуцнула бих се кроз подземни Београд; ако би радили прекоокеански летови, прошврћкала бих се кроз Корални Замак. Отишла бих и до Санкт Петербурга, да видим беле ноћи, а кад би се потрефило да и смак дочекам тамо, било би дивно. Скочила бих из авиона. Киднаповала једну особу. Остало, у ходу. :)

Zasto toliko ekstremnih stvari kad se moze i nesto laganije a opet ludo?

Ово није време да се уздржавамо од хедонизма.

A zašto su svi ubeđeni da bi pilote boleo kurac da nas sve voze na Havaje? :)

Mnogo bi to bilo zajebano. Ja bih recimo otišao kod Batistute i ponudio se da mu popušim zato što je najveći car. Naravno, to bih uradio jer znam da će da me odbije, pošto bi većini ljudi to prvo palo na pamet. A realno, nisam neki pušač.

Ali bih ipak iskoristio priliku da Borisu Tadiću opsujem majku.

A ja bih iskoristio priliku da gađam Ašika jajetom u oko.

A zašto ne bi ašikovim okom gadjo jaje?

Ја бих нашао времена да признам Тулуму да ми је омиљени аутор. :Д

Славк0, ти отвори тему, а не рече ништа конкретно.

Ја бих дакле, покрао некога.

Како нисам? Ово је тотално конкретно :)
Шалим се, ја бих се вероватно повукао на неку планину, основао једну од оних секташких заједница чији бих вођа био. Наравно, та заједница секташка, би првенствено била састављена од једва пунољетних девица. И тако бих, у миру и у женама, провео те задње две године. И да, ко што би Амери рекли " I would go out with a (gang)bang!" :)

Ja bih natjerala Slavka da piše ijekavski, a ne da se folira do sudnjeg dana. :)

ХаХаХа!
Што ми подриваш углед? Зар не видиш да покушавам нешто смуљати? И што правиш дигресију на теми? Не би ваљда трошила задње две године на моје преваспитање? :)

Nije digresija, rekoh ono što bih radila, valjda je 2 godine dovoljno da se naučiš maternjem. :)

(uh, jakog ti ugleda...)

uh, jakog ti ugleda...

:(

Sve, sve, al' što si ti osjetljiv, to nigdje ne vidjeh. Evo smajli na kraju da se opet ne uvrijediš: :)

Дигресија.

Докопао бих се пара, на било који начин и отупутовао бих у Јапан на 3-4 месеца. Нећу да умрем, а да не видим Јапан.

од једва пунољетних девица.

Па ти би, уствари, посветио последње дане обучавању! Како је то пожртвовано!

у миру и у женама

Чек', бре, у миру или у женама? Не мо'ш и јаре и паре, па макар то било и предсмаковско време.