Prijava

Eeee, nekad je svaka tema o govnima bila! ja ću sad da iznesem jedno kontroverzno mišljenje. Mrženje proljeva je pretjerano. Brate, lako se briše, da se ne lažemo. I sve to onako lujdski iz jednog komada ide. A ono normalno, sereš, pa jo malo sereš i to. Kako je to bolje?

боље је јер не боли стомак

Ma, bolje stomak no šupak da raskaišiš.

некад ме боли чмар кад имам пролив јер серем по пешес пута дневно

волим кад могу да трпим да не серем по неколико сати, а не кад ме бол у стомаку натера да идем да бацим блато

Brate, to je drugo. Ti si ozbiljno bolestan u šupak.

Kada ljudi tokom "rasprave" preko komentara na Fb-u, ili na nekom forumu, počnu srati sa historijskim činjenicama (?) koje su nebitne za temu u konkretnom slučaju. Na primjer, tema je o osobi koja je pobijedila na Eurosongu; tačnije da li je normalno da ima bradu uz šta se, po nepisanom pravilu, odmah nadovezuje pitanje: "Kuda ide ovaj svijet?", što će opet navesti drugog (ili koji se već po redu zatekne) retarda da nekako nakljuca preko tastature: "Ovo je predznak Sudnjeg dana". Odnekud, kao s neba pada lik koji spominje Krstaške ratove, Ameriku i 11. septembar, itd. Sve to upakuje u kilometarski komentar u kojem se nema pročitati ništa vezano za jebene dlake na licu, nego ti stvori želju da mu u narednih barem stotinjak postova/komentara/kurčeva (broj komentara zavisno od toga koliko traje reakcija na spomenutu glupost), jebeš majku majčinu zbog njegovih nebuloza. Šta kao, on je odgledao dokumentarac o masonima, on je upoznat sa historijom, to se čita, šta čita, to se proučava, to se ne nasijeda na svakakve priče, pa nije on slijep, svi ostali su slijepi ali on je eto na vrijeme progledao, na vrijeme skontao, on je tu da nama objasni, on je tu da nama kaže odakle je sve krenulo, pa Jevreji su govna, Amerika ne valja, Krstaški ratovi, još fala kurcu imamo i mi historije na pretek pa se dobije domaći šmek uz Izetbegovića, Karadžića i klape, a onda se uveže i to da je Amerika kriva za ove poplave u BiH, Coca Cola ne valja, što nas vraća na početak "rasprave" da treba maknuti s lica Zemlje osobe kao što je pobjednik Eurosonga.
Ma nek jedu govna! Zbog da jedu govna!

Drago mi je da nije sad.

Nervira me pesma Lutka od SARSA, kao i SARS.

Нервира ме кад човек који прима око 50 иљада евра недељно шутне пенал ко жена, ко да леба није јео.

SVE ME NERVIRA! ETO! SVE!

ШТА ТЕБЕ МОШ ДА НЕРВИРА КАД ЛАДИШ ЈАЈА ТАМО ПО ДУБАИЈУ СТАЛНО

PA NERVIRA ME ŠTO TAMO NEMA NIGDE JEFTINA KAVURMA I ČVARCI DA SE KUPE!!!!

LEMAJA MILUJ MI JAJA PLZ

LAZARUSE, AKO NASTAVIŠ TAKO, I TI ĆEŠ POČETI DA ME NERVIRAŠ!