Prijava

a, mislio sam da samo poštuješ onaj običaj kad ljudi oće da nekog sjebu pa kažu "neki autori" ili "neki ovde" umesto da navedu nadimak, koji me ubr jako nervira, kad smo već na toj temi

А не, кад сазнам ко је има да буде силован.

vidi sa moderatorima da provere IP adrese, ako sumnjaš na nekog lolo

Nerviraju me razmažena djeca

Kad dođu neke nubare sa jednim posterom i pola reakcije i kenjaju snažno po komentarima i kojekude.
Mrš u Retardolend bre.

nerviraju me oni dani

Makar se sadržaj pretvara u gel i to je nešto

Nervira me nerviranje

Kad dođu neke nubare sa jednim posterom i pola reakcije i kenjaju snažno po komentarima i kojekude.
Mrš u Retardolend bre.

http://www.mememaker.net/static/images/memes/3585352.jpg

Pobanovo bih sve kenjatorske duplake.
Uz argument "dupli nalog" LOLO

kad mi dobro krene ja sam sebe kazniiiim!!!

kada mi neko unistava navarenost tenzijom ili smarackim pricama...i kada neko hoce mnogo da hodamo kada navarimo se...

Babe me nerviraju, ali ne sve, minijaturne fine bakice bih držao na gajbi i igrao se sa njima, kad baka hoda podigneš za glavu a ona i dalje mlatara nožicama k'o autić na baterije.

najgore su babe-bivsi bokseri koje ti posnicama ako im se zameris mogu povrediti bubrege

Jednom sam se sukobio sbabom.
Jednom samo.
Naučio sam lekciju.

милице мораш да нађеш неког дечка, ај за секс мање више, ал баш се види да ти недостаје да те неко чврсто загрли кад ти је тешко

elem... Starmali ljudi. Smaraju. Kažu "Dobar dan" umesto "Zdravo". Mnogo su ozbiljni. Koriste umetnute rečenice. Sve objašnjavaju i podvlače. Brinu mnogo o svemu. O svakoj sitnici se informišu detaljno. Kod doktora.
U šablonu su, vidi se po faci da su ukalupljeni. Moraš da im kažeš "šalim se", posle se osećaš ko Žajk. Žajkpatija.
Smaraju.
Ljudi starmali.