Prijava

mnogo me nervira kada zgazim na kamion

Kad neko ko studira medicinu (uglavnom djevojke) uprte one knjižurine, i atlase anatomije i fiziologije, pa nosaju u ruci k'o bebu, a torba prazna. Brate, ako ne može stati u torbu, a ti lijepo stavi u kesu, koji kurac to imaš nosat tako golo po rukama i kao prenemagat se, zar je lakše tako nositi nego u kesi?
"Vidi mene imam atlas anatomije, studiram medicinu, vidi šta mi imamo sve učiti, vidi knjiga ima 1000 strana a ja je nosim i moram to da učim, jer studiram medicinu, ja sam pametna, ja ću biti doktor, vidi mi knjigu, vidi de, vidi, DE GLEDAJ U MOJ MEDICINSKI ATLAS I DIVI MI SE I RECI AAAAAAAAAA VIDI OVA IMA DA ČITA 200000 STRANA, UUUUU WOOOOOW EEEEEEE DE VIDIIIIII KNJIGU ŠTO CURA NOSI!!!"
Nabijem ih.

Mene uopšte ta studentska jadanja nerviraju. "Aaa, moram da učim!! :((((((((("

Ne moraš, fakultet nije obavezan, ćao zdravo mrš.

Kolegice, nije torba prazna, u njoj je koverta s lovom ili ona kupljena ispitna pitanja ;-)

Кад оперем руке у неком ресторану а нема убруса да обришем руке. Они слепци од пешака којима станеш да пређу на пешачком а буље себи у муда или у муда птица које прелећу. Кад кафић има уговор са тровачком апатинском пиваром и само имају пиво из њиховог програма. И оне бабе што продају руже и накаче ти се кад седиш са неком рибом да ти увале ружу, и они неки глувонеми које нисам провалио шта хоће али оставе ти неку сличицу на сто кикоћу се и после дођу по ту сличицу.

Meśa i ja bismo se baš dobro slagali.
Ma nije kod svake tako celtic.

koleginice,polij se necim sto mnogo przi

Jebeno Jelen pivo. Kurčina najveća, a najveći nemači pojma su ti što piju. Stari ljudi ga piju, jer oni samo cepaju rakiju a za pivo ih zabole(realno, ne razumiju se u pivo, znaju u urakiju, ali za pivo su neznalice), nemači pojma i onda se ovi klinci lože da oni znaju i piju jebeno Jelen pivo. Još i Apatinsko piju,. jebote, 2 litra sad koštaju 1 euro. Da umreš od onoga. I jebem majku ovim sinoćč iz kafane na nestašici kvalitetnog piva i uvaljivanju jelen piva, na kraju. da ga nisam pio, sad bih se bolje osjećao. Jebem ti mater Apatinska pivaro, nubare jebene!

Kolegice, nije kod svake, ali kod mnogih jeste. Pošto radim u struci (viši fizioterapeut), nagledao sam se mladih doktora i specijalizanata koji ne znaju osnovne stvari. Zato sam to tako rekao. Eto. A Thilmo i Makaronac su u pravu, rogonja smrdi kao Elizabeta II nakon cjelodnevnog kuvanja ajvara u Bakingemskom podrumu.

Nije da me nervira ali više ne razumijem. Napapirji robna marka. Izgleda mi kao kvalitetna i skuplja robna marka al čemu ovakav naziv? Zvuči kao da su pogrešno spelovali pogrešan naziv.

http://i.imgur.com/Hg2tIg4.jpg

Što se u pauzama na fakultetu družim sa osobama koje mi pričaju loše o svojim prijateljima a onda na Fb stavljaju slike s njima i pišu da ih vole, umjesto da se držim s momčićem za ruku, šetamo parkom i hranimo golubove.

Говно, или више њих, који по цео дан чекају и гледају чет да би ухватили принтскрин неке моје изјаве у којој помињем другу особу да би тој особи послали и покварили моје односе са њом. Вероватно најнижи облик живота на планети. Друкаре смрдљиве.

У ствари, не нервирају ме толико колико их жалим.

ŠTA ĆE TI TAKVI KOJI SE NALJUTE ZA SVAKU SITNICU, OSIM AKO TI NISI DVOLIČNO GOVNO?! JESI LI?
POSRAT IH! NE DAJ SE!

Па, ови случајеви за које сам досад сазнао да је слао неком принтове су везани за неке особе до којих ми је стало, тако да није ми свеједно ако настане проблем.

Чмар чека да ја нешто напишем, а то радим углавном из дркања не да бих оговарао и клеветао, шта већ. Онда то извуче из контекста, монтира, шта већ ради и ја упаднем у говна.

Дабогда га рак појо.

pa reci ko je čmar, ako te već jebe što mu sakrivaš identitet

Мислиш да не бих рекао да знам ко је?

Углавном, много јадно.