Prijava

Stvarno ne volim da dobijam to rezano mrtvo cveće. Em im nakače one rogobatne mašne, em moram da tražim vazu, em da se kezim kako je preljepo, onda zaboravim na to u nekom ćošku gde sam jedva našla mesta da ga smestim, pa se ona voda užabokreči, pa mi treba posebna kesa za đubre da ga iznesem napolje, jer stabljike postanu ljigave..
Meni čokolada, i eventualno neko poljsko ubrano ispred zgrade za u rakijsku čašicu na sred stola.

To i mogu da skapiram ali da se ljuti kad joj svrsim na kosu a u usta je ok to mi ne ide u glavu.

Mislim nije da gadjam kosu ali desi se brate pa nemam opticki nisan...

edit: ovo sam luksu odgovorio

poljsko ubrano ispred zgrade za u rakijsku čašicu na sred stola.

NAto, koi si krajiški ideal, boktemazo, hahahahah

Da, ovo sa čašicom je simpa. "Simpa"... Baš me nervira ta reč. Da vidimo šta još imamo na meniju danas...
1. Ljudi koji menjaju brojeve telefona i "gase" mejlove. Ako izuzmemo krimose i navijače Partizana koji su bili na Telekomu, kao i neke specifične slučajeve uštede i šta ja znam, ovo je osobito kretenski potez. Frizerka dala burazeru broj, a ona ima novi i ja zovem na stari i objašnjavam se i tako. Bar da burazer zna da šiša :\
Ili sa mejlom. Kao, eeee, pa to više nije moj mejl, ne. Sa macapeca@gmailj.com prešao sam na macapeca123@gmailj.com.
2. "Odrasli" ljudi koji se hvale kako mogu da popiju. Čuš, da popiju, to je zbilja veliki poduhvat. Dakle uzmeš 5 čašica alkoholnog napitka, surdukneš u ždrelo i to je hit. Pet je malo kažeš? Da, tako sam i mislio.

Pa malo je 5 sta

5 je za zagrijavu zagrijavine zagrijave

Meni čokolada,

nato, ti si moj čoek!
ovo govorim cijeli život.

5 je ako si bolestan korektno.mada je i tada malo klimavo.
kada se raja nalozi na neku rec ili na neku foru,svi je koriste u nedogled.najcesce su jako glupe fore,al ih svi obozavaju.bas zato sto su glupe.

Kaunte, ili padaš pod sto od 3 rakije ili ti žena ne dozvoljava da piješ brt

Nervira me ogromni plakat za film "Exodus: Gods and Kings" na Ušću, odnosno lajna "Od reditelja filma Gladijator", jebo vas Gladijator. Čovek je režirao "Alien" i jedan od najboljih filmova ikada "Blade Runner", a oni pominju onaj napucani i izvikani prosek od filma.

Agilni iz not entrtejnd. lolo

I ja volim poljsko, mada nekad možda i više volim saksij(ic)u, jer onda znam da nije kidan cvet, užasno mi je i ruže da čupam kada formiraju plod da bih ih terala ponovo da cvetaju, grozno mi je to.

Meni čokolada,

Može, ali bombonjera nikako. :D

Momenat kad sam shvatio da sa ženama nešto nije u redu je kad sam prvi put čuo od njih da se cveću valja pričati jer bolje raste tako.

Logično je. Cveće reaguje pozitivno na zvuk (bilo koji) jer onda konta da u blizini ima živih bića koja će jesti njegove plodove ili za čiju će se kožu/dlaku kačiti i onda će ti isti prenositi njegovo seme.

Logično je. Cveće reaguje pozitivno na zvuk (bilo koji) jer onda konta da u blizini ima živih bića koja će jesti njegove plodove ili za čiju će se kožu/dlaku kačiti i onda će ti isti prenositi njegovo seme.

Da, ali je mnogo važno pevušiti na herbejskom....

Hehe, vrlo žajkastičan koment.
Oko 0,5 Zh

Hehe, vrlo žajkastičan koment.
Oko 0,5 Zh

4,5/5!

ŽIVI BILI DOĆI ĆEŠ MI KAD TAD

Jebalo vas cvece niko ne cita zurnal OMG

kad onaj uleti ispred mene a ja njemu blicam alo i onda se zaustavi na pola puta a ja na prometnoj ulici pa meni sviraju pa moram da se pravdam ni kriv ni dužan a ovog ispred boli kurac pa mu sviram i on grana i hoće da se bije i na kraju se ne pobije već krene a ja za njim i ovi iza mene i poisle se u gradu sretnemo i kako je šta ima ko da ništa nije bilo