Prijava

Neka bude sonja

sviđa mi se i sonja
podsjeća me na sonju

Šta vam je, biće Anastasija ili Melani. Mene sada više interesuje kako se zove kupusar?

Ne, nemoj Sonja. Jer, posle kad kažeš npr. idem kod Sonje ili gledam film sa Sonjom ili presvlačim Sonju, neće se znati na koga misliš.

u pravu si. ionako stalno presvlačim ovu
ahhahaha,ne smijem reć njegovo ime, jbg

Kako-ko, sonja ce znati

Vidro jesu se ovi dogovorili sa tobom za vikend ili moram ja?

hahahaha. kuku. jadna sonja. reći ću joj da zaključa vrata

Sto jadna pa nece je niko povrediti osim ako ona to ne zeli

Videh post dečka koji obećava.
Znači aj što su ovi naši ukrali pesmu, nego jebeno isti spot napravili?lol
https://www.youtube.com/watch?v=Kj8ZQ1bCdiw

mada su ribe dobree
kod nas

Нервирају ме женетИне које долазе у теретану, на аеробик или на кардио тренинг. Пљоште дупета по цео дан док разводе аброве и онда дођу да заузму пола теретане да можеш да вежбаш од њих. Још дођу пола сата раније размештају оне степере, као да је битно где ће да заузму месо за вежбање. Шатро смршаће, а не смањују калоричну храну. Још кад неке од њих крену ове алге да једу, па кад крену да се зноје, смрде на шталу.

Slusaj vidro tvoja sestra je dovedena u tu kucu. Tamo je dobila pravo da zivi za dzabe. A ona samo mora da zivi u kuhinji, kuva, cisti, pere, rodi i cuva dete. Zensko u kuci je tudja kost i nema aposlutno nikakvo pravo glasa. Ako joj se ne svidja moze kuci da se vrati. Sve ostalo odredjuje muz.

А ти да си ми свастика, само бих угасио Скајп. Жени. Лолололо
Правда за Кера!
Иначе, Јулија, мож' да прође. Имену не фали ништа. Сигурно је боље него Уна, Ива, Леа, Теа, Деа, Миа... К'о циганске проституке... А сад је и онако у моди да се дају та старинска имена. Зовите је Јуца. Лололо

ана је лепо име и тако ће се звати моја ћерка

И моја, ал' друга ћерка. Прва ће да се зове Александра, надимак Сања. Шта ћу кацам русофил.

lol, nije valjda neki moderator?

Pa ako dobijamo neku siću za to, valjda je to posao?

+ Ne radim, drugi rade za mene ;)
+ ovo je crna gora odje se ne radi ;)
+ Sam svoj Gazda

+ Works at Radim familije mi :D
(Jeb'o ga posebno ovaj smajli na kraju da ga jebe!)

studied at životni fakultet