Prijava

Probaj na slogove, i ja sam se na pocetku mucio.

Reče čovek koji je crnčio 4 meseca treću smenu da bi igrao Gta 5

хаха чекао сам ко ће да напише

а јебига, те паре би свакако отишле на неку већу глупост по мало, овако могу и да играм гта и да гледам порњаву у 4к резолуцији вероватно и гњавим курчеву главицу

Kolko si uopste zaradio debeli?

mislim da meni vesnam govori al svakoko me boli kurac koliko je gramaticki neispravno kad u jednom postu objasnim vise nego ti u 63...takodje me boli kurac dal ces napustiti forum,jer mi tvoja pojava ne znaci koliko i ovo evo ovoliko je vredna http://prntscr.com/7y3blq

jeste li znali da posle tacke ide veliko slovo?

Teže je čitati takve postove, olaniče. Stvarno jeste. Misliš li i ti tako?

нем појма расни

laze

nece da kaze

Valdemar lagano zaključo temu. Nikad nećemo saznati od kojih je para, kao ni pun kurac sranja koja niču iz ko zna kojih izvora, na kraju se niko stvarno neće pobuniti i imaćemo krstaču od 33 metra za sprdačinu. Životna želja mi je da posetim tu velelepnu građevinu, kacam prvi put sliku videla suze su mi pošle, kapiram da je još dojajnije uživo. A i glupost je zaslužila da ima svoj spomenik.

ne mogu da zamislim ollanika da pise ispravno

vesnam tebi je to izgleda mnogo tesko jer ne znas sistem.procitas sve reci i onda u glavi sklopis znacenje.to je kao slagalica.

јер ми верујете да нам још увек нису рекли колико се плаћа по сату а требало би да буде плата сутрапрексутра? знам да имам око 320 радних сати, само не знам са чим да помножим

написао сам намерно јер да би весна напустила форум (шалим се)

putine, nije fora da posetis to..nije to muzej pa da ima sta da se vidi.fora je gledati iz daljine

Joj putinka video sam ti slike seksi si pozz

Boli te kurac, da daju dinar po satu dobar si 320 kinti.

у ствари су рекли НЕ БИ ТРЕБАЛО да буде мање од 140-150 што мени не значи ништа, могу дати и 130 ал очекујем 150, то би било ко шећер

Дај деје гола

150x320= 48000
LOOOOOOOOOL
YEAHBAČ UZEO VIŠE PARA NA NOŠENJU GAJBICA NEGO GRANJANKA NA POSLU

HAHAHAHAH

Granjka uzima i mito.

masoni samo prave cesme, crkva dize krstace a za decu u nekim bolnicama nema mleka..mnogo koristi imamo od tih humanista