Prijava

Glupo je i kupiti iphon6.

Ali neki najnoviji model Samsunga? Ja planiram, što da kupujem stari model, kad mi za godinu dana neće koristiti.

Glupo je šutnuti malog kera na ulici.

Nije glupo ako se zaleti da te ujede. U tom smislu ga lansiraš.

Glupo je zapaliti dzok i reći boli me kurac što ne znam drva da nacepam i zapalim vatru.

Glupo je ne znati zapaliti vatru, ali dobro je i zapaliti spravu, zašto mora to dvoje da budu suprotstavljeni?

Glupo je dati pare crkvi da napravi krst.

Glupo je kome je glupo. Recimo meni i tebi. Ali ima ljudi koji drugačije razmišljaju.

Ali ljudi to jebeno rade, to je taj civilizacijski iskorak koji smo postigli, da svako radi šta hoće.

To si u pravu.

Osuđivati ljude što rade glupe stvari je glupo koliko i podržavati ih.

I odjednom se sve relativizuje...

Labokv, jesi nekad igrao Civilzaciju? Tu je sve objašnjeno.

dzoint je keva
paljenje vatre ako imas grejanje koji ce ti kurac
ajfon je praktican
dati pare nekome kome ne trebaju pare je glupo
nekome ko manipulise ljudima
to je bolno glupo,ali eto svugde je rastrostanjeno
i kako da ikada prestanu to da rade sebi ako kad im kazes kgledaju kao osudjivanje i slicno..ne radi sta hoce...pa nek radi sta hoce boli me kurac ja mu dajem savet koji moze da pomogne
malog kera sutnite je glupo

Odem na 6 sati i sranje na temi.

DAL JE REALNO DA RASPOREDJUJETE CRKVENE PARE? DA LI VAMA IRINEJ RASPOREDJUJE ŠTA ĆETE SA PLATOM?

nisam.jednom sam prolazio kroz neko selo puno trosnih kuca al zato imaju crkvu u fulu..cist dokaz primitivizma

kera malog tući nemojte
ja sam svog pomazio umilno po njuškici upravo

Te je pare narod dao, mogu da izgrade kockarnicu ako oće.

Glupo je ne znati zapaliti vatru, ali dobro je i zapaliti spravu, zašto mora to dvoje da budu suprotstavljeni?

Pa kao vatra u oba slučaja, nije suprostavljeno jbg.
Htedoh reći da živimo u dobu kada civilizacija poseduje tehnologiju putovanja u svemir i genetske modifikacija, a prosični stanovnik planete ne ume da napravi vrh za strelu ili da naloži vatru. Po tome smo gori od civilizacije bronzanog doba npr.

jedina gluplja stvar je spomenik ranbu u Žitištu kod Zrenjanina:
http://www.gost.rs/img_upload/img_1428552779_63ac_f.jpg
samo što je dosta manji.

Dureks bi voleo da podignu 50 metara veliku kurčinu.

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=186#post_3267179 ako diluje vutru onda je ok...ma ok je i sve,samo je kontradiktoran,ali sta ima veze,uvek se moze naci izuzetak za biti kontradikran,sigurno nije saban ko ovaj moj...ajde to sto vara zenu i smrce kokain na to ne bi obracao paznju da nije pop...da nije neko ko stalno se nalazi da moralise...klinci neki se loze na njega a on ih tretira ko robove bukvalno lupa im samare i uzima pare...nista novo,jeste ogavno,ali znam jos takvih primera,al ovaj je jebeni pop i daje primer ucenicima svojim da tako jedan ugledni pravoslavac treba da se ponasa...gori je od onih sto ni ne kriju da su olosh sto ne pokusavaju da kazu kako je to sto rade moralno niti da su oni sami moralni...loze se klinci na njih jos vise,ali barem znaju na cemu su,znaju da je to lose raditi,ogromna je razlika izmedju njih i ovih sto misle da su ok...ovi su samo u prolaznom tinejdzerskom periodu i opametice se,a ovima je mozak preispran

Ranbu nije glup spomenik. Podseća te da se predanim i teškim radom možeš izvući iz bilo čega.

Dureks bi voleo da podignu 50 metara veliku kurčinu.

Voleo bih spomenik zajedničkom pretku čoveka i majmuna i to u veličini 30+ metra. Može i neandertalcu koga istrebismo ni krivog ni dužnog iako je bio fizički superiorniji.

Pogana antifa ovaj đetitj

Ne možete vjerovati koliko je teško čitati toliko gramatički i pravopisno nepravilne postove.

Aj ne lupaj pls. A ti si kao neka knjizevnica idi na sanu forum pa tamo prosipaj pamet.

Zašto tako... Činjenica je da ih je teško čitati, uvjeri se sam na poslednjih par strana. To ipak nije dovoljno da napuštim Vukajliju.

hahaha tebi citanje slabije ide izgleda
editacija
kako to da nikom drugom nesmeta.?
jel si to rekla da bi ispala pametna?
znam o cemu se radi..savladala si pravopis i to je tvoj krajnji intelektualni domet, a posto nista drugo ne znas u zivotu onda stalno skreces temu na pravopis jer o tome jedino mozes da diskutujer.jel sam upravu?