Prijava

Nerviraju me osobe koje kažu ovako:
A, teže je biti veterinar, životinje ne znaju da kažu šta ih boli.
I to je to.
To izvali čovek koji je glup koliko i njegova cipela.
Da, da, inače pacijent dođe kod doktora i kaže "doktore, imam bol u predelu leđa koji se poput pojasa širi ka prednjem zidu grudnog koša, sumnjam doktore na međurebarnu interkostalnu neuralgiju". Jeste kurac, pacijent dođe i samo krene "aaaaa boli me tuuuu" i to je to. A šta ćemo sa saobraćajkama, s pacijentima u nesvesnom stanju, sa nemim pacijentima? Oni ne mogu da se izleče, šta?
I na kraju, jel ista odgovornost lečiti kera ili čoveka?

Nerviraju me osobe sto pokusavaju da pojebu nesto s forom "znas ja studiram medicinu"

Naravno da te nervira jer si ti pekar. Crkni sirotinjo.

pre sam bio kod nekog drugara i sad dolazi neki njegov neki ortak koga ja ne znam a studira medicinu i samo pocinje da laze..celo vece je lagao

pricao je kako je bio na hot messu na nekoj dnevnoj zurci i da ga je neka plavusa pipala u prolazu tad po butini, uvece kad je stigao kuci da otkljuca stan kad ono otvoreno ulazi unutra ta ista plavusa stoji na sred stana gola

Ne razumijem ljude koje se hvale svojom profesijom, koja god da je. Mada je to uglavnom da bi impresionirali djevojke.
- ja ti radiiim 3 posla.3 plate primam
- ok....koja 3 posla?
- paaa

Vrlo je bitno da istaknes neciju profesiju kad ga pozdavljas!
-Djes profesore, imal picke?
-Oooo, inzenjeru, stas se tako savio, kas pivu platit!

mene nervira kako u zadnje vreme nalbandian servira

moja dnevnica danas je 10.000 poyy

Danas sam ja nervirao komšinicu, koja uvijek parkira ispred moje kapije. Zvao sam komunalnu, oni došli, poznaju je; kao, znaš ti ko je ona, nemoj da mi.... Dođe komšija (zajeban sudija), opali šamar obojici komunalaca i zovne muriju. Njoj prijava i visoka novčana kazna, njima otkaz zbog nesavjesnog rada.

Jel se hvalis ili zalis?

Sta je bilo kad si se probudio?

Pseto, samo konstatujem; Rasni, čekaj prvo da zaspim, pa ću vidjeti.

Kad debilčine na Pik.ba u sekciji HITNO stave uređaje skuplje nego nove što koštaju u radnjama. Zamisli ti te pavijane jebene. I kao hitno im, haha

ako možeš, kupi i pomozi i ne staj im na muku, ne stavljaju oni oglas u sekciju hitno zato što vole, nego zato što ih je muka naterala -_-

Rađ, ovi na PIK-u stavljaju pod hitno ukradene fonove ili zato što žure da vrate dugove budalama. A kao što znamo, dobra djeca nemaju dugove.

1. Likovi koji se gotovo isključivo slikaju sa pivom, nose majicu apatinske pivare ili neku od onih sa pošalicama u vezi piva i stalno pričaju kako piju pivo. Ovako nešto:
http://majice.kampanja.rs/cached_gen_vm_prod/id265_Plati_pivo_4dd65f1ee2511_Bela-majica_napred.jpg

Ili ovako:
http://majice.kampanja.rs/cached_gen_vm_prod/id527_thumb_Bolje-stomak-od-piva-nego...._4f592406e3ce3_Bela-majica-muska_napred.jpg

Imao sam i pod (2), ali me prošlo.

http://www.mediaportal.rs/2016/06/08/nenad-iz-cacka-pozvao-devojku-da-izadu-posto-je-stidljiv-smislio-je-najlepsi-moguci-nacin-da-to-uradi/
овакви говнари што не смеју да питају рибу у 4 ока да му да пичке него сликају ова говна па каче на нет и онда то некако дође до шугавог сајта са вестима да би га она теже одбила, ово је као просидба на маракани на полувремену, видећу да сазнам ко је овај лик па ћу га нашутати у шкембе ако ми физичке предиспозиције дотичног дозвољавају