Prijava

Nisi pogodio ni jednu jebote hahahaha

Па не водиш више. Па писао је Бохор, писао си и ти да вас двојица нисте више на Џивџану него да је само остао Стеван.

А и нека сам промашио за све осим за Пују, није ни битно, само немојте се тући. :(

Е, да. нервира ме ова фора са изазов прихваћен. Не капирам, нити желим да капирам, али иритира јебено. Ако те неко изазове, напиши ко те је изазвао. Ово је као оно са поливањем хладном водом, кад су неки дебили сами себе изазивали да би испали занимљиви.

Jebeno me nervira tip ljudi koji imaju 35 godina, metar devedeset visine, 120 kila, neće da rade ništa i onda se navrnu babi od 80 i kusur godina da im daje kintu, a pritom koti i treće dete. Još onda iskamči ili izreketira pare od babe (zavisi kako kad, ali se uvek ori cela zgrada, nekad cvili nekad preti babi) onda sedne u kafić, nabije naočare za sunce i sedi ceo dan tamo, obrće ture, izigrava nekog velikog šmekera i jebača sa povremenim '' ahahaha asam izlovanijo bakutu hahahah neveruem''. I to se dernja k'o magare, najglasniji u ulici gde ima još 10-ak kafića. U mojoj zgradi fazon ima 4 para penzionera sa takvim sličnim unucima i svaki dan prave neko sranje.

Govna matora jedva dočekali da kače slike iz doba jure za koje svakoga zabole kurac.

Па не водиш више. Па писао је Бохор, писао си и ти да вас двојица нисте више на Џивџану него да је само остао Стеван.

nikad nikakve veze sa dzivdzanom nisam imao brt

Е, јбг, ја видех да си спомињао неко асистирање на тој страници па сам помислио да су и тебе поставили за админа.

kad smo vec kod tih fb stranica, sve stranice kao da moraju da izbacuju postove svaki dan tako da su mnogi postovi krs.Bolje da ne izbacuju nista npr 10 dana ali kad izbace da to makar vredi.Ovako kao da ih neko tera da svaki dan izbacuju postove a vecina od tih postova su jadni.To rade i novine..jbt ako nemas o cemu da pises onda ne moras da izbacujes posto po to neku vest

Takvi kao ti pune novinske stubce brt svaki dan neke tragedije masovna ubistva itd

To rade i novine..jbt ako nemas o cemu da pises onda ne moras da izbacujes posto po to neku vest

Labavi, zajebana stvar je sto novine izlaze svaki dan, pa ne bi bilo zgodno iste stampati dva dana za redom. Razumes problematiku.

mislio sam strogo na objavljivanje preko fb.Izbacuju tolike nebuloze od vesti da je to strasno, vecinu tih stvari ne stavljaju u novine, a kao da moraju na svakih sat vremena da izbace neki post

Njih tu ima 10 brate svako po dve vesti izbaci imas jebacinu a na svaku vest obavezno imas 20 komentara i to im donosi popularnost jer na fb vidis sta ti je drug komentarisao i lajkovao.mora tako

ako to daje rezultate da se sire onda ok

Nerviraju me ljudi/klinci koji ganjaju pokemone u 2 ujutru i onda se deru kako su ćapili neko govno u nekom žbunju, a kad mu nestane pokelopti dere se ko da si mu pustio krv.

Nerviraju me autori koji su se pokupili sa sajta prije 2+ godina, pa se vrate i pričaju kako je sajt propo.

Nerviraju me ljudi koji gaje kerove u stanovima.

u stanovima u zgradama.

Nisam baš siguran da postoje stanovi u kućama.

naravno da postoje

Nisam baš siguran da postoje stanovi u kućama.

Dvospratna kuća, dva stana.

Nerviraju me autori koji kažu da nemaju političke postere ni isječke iz novina, a prvi poster im je oboje.
Kao i autori koji ne odobravaju žuto.