Prijava

I poljubi dječicu.

Pa to da bi pokazala da joj je zao izijemove situacije ali se ipak kategoricki ne slaze sa njim xd

kolegica sad kao citira deo po deo, kao pravi foru, a navuko je izijem ko soma na bućku pa obrisala post od pola metra hahaha

ps. pozdrav za izijemovu ženu i posao da nađe amen.

Pa to se inače radi tako kad ispadneš glup, šta se praviš kao da to gledaš po prvi put, lel.

još gluplji ispadneš

Svidja mi se ovaj post iznad

Edit: na kolegicin mislim, kosnopolita uletela

Novi Sad i cela Vojvodina tj. ljudi u njima nisu laki za shvatiti. A nije da nisam pokusavao.

izijema znam lično divan čovek i divnu ženicu ima

:cekam torazuluovu anegdotu:

Pa brt mnogo je toga bilo, pa je na kraju ispalo ovakvo misljenje na osnovu onoga Srbendinog posta... Svega, i vremena provedenog tamo, i poslovne saradnje, lova, jebacine, kupovine nekretnina, vojvodjanske administracije, hrane, pica, i opet ne mogu da kazem da ih shvatam, mislim na Vojvodjane.
Evo na primer, niko ne bije zene kao Vojvodjani. Ja lezim i pricam sa jednom "mojom" tako o nekoj situaciji sa zenom mog drugara (da, jebiga, besplatna ispovedacka sesija, jeftinije nego psihijatar a bolje deluje), i ona kaze (ubaciti akcenat rasne backulje) "pa sto je ne istuuuce?"
Pa bre jel si ti normalna, sto da bije zenu, kad nas samo najgori dripci biju zene? Alkosi i tako to.
Ispada da je to normalno u Vojvodini.
Evo ja imam komsiju, ovde u Kragujevcu iz Novog Sada covek, sve najbolje o njemu imam da kazem. Fin, kulturan, vredan gospodin-bije zenu. I to sam slucajno cuo, da mi je neko pricao ne bih verovao. Onda njihov odnos prema novcu i dugovanjima. Oni ne smeju da duguju drzavi ni dinar, odmah se ufrkisu. A ne shvataju da je ovde mnogo opasnije dugovati coveku nego drzavi jer te drzava nece prebiti a covek hoce. A vole novac... Umeju da budu gospoda kada ga imaju, ali i teski cigani kada ga nemaju, i u stanju su da se klanjaju onome ko ga ima. Nas vole zene iz Vojvodine i te veze dugo traju, ali su na kraju osudjene na propast, jer ona ce uvek teziti da se vrati tamo i da placa porez i kazne i izvinjava se miliciji i strepi od inspekcije.. Mnogo je tu anegdota, ne bi u roman stalo, ali jednom, navalio onaj sto ocitava gas na zvono, jebem ti, zvoni, lupa, pa zvoni, pa lupa, i ja kad sam izaso, morao sam da mu odrzim jedno temeljno predavanje sa zavrtanjem usiju, covek umislio da je Oversturmfuhrer, i oni ga ladno trpe.
Vojvodjaninu vlast i crnogorcu pare-to nikako, odmah pobenave. Obratno je OK.

Sta je ovaj covek sve doziveo pa ja necu za 5 zivota

Ja sam iz Vojvodine i nisam nikada cuo da neko ko nije pijanica i klosar bije zenu.

Ovo za dugovanja je istina. Ovde ljudi cak i kazu da Srbijanac moze da duguje koliko hoce a nas za dinar dugovanja odma hoce da iskljuce.

PROSECNI,ovo sto si rekao ,,sto olanik rece,, ja se ne secam da sam rekao i sigurno gaaa nisam ozb rekao i ako jesam...kako to da sto vise znas nekoga sto manje pricas s nekim??...hahaha pa ja bas i govorim i suprotno,da se treba sto vise upoznati s necim o cemu kenjas...ostatak ovog tvog besmislenog hejta necu ni da komentarisem...ali dobices podrsku glavica sa ovog foruma i dobijas je to nema sumnje...svi se oni ocajnicki trude da ucine takve hejtove i te kao BORBE PROTIV URBANOSTI kul i tu neku politiku koja stoji iza toga...ne ide vam nesto i drago mi je sto ne ide

Olanik vam i dalje sve i jednim svojim postom zavrće pičku

Borba protiv urbanosti

Ono kad si šabanin.

- Jeee hahaha vidi ga ovaj što sluša rep, alooo jesi li ti to crnac neki a? HAhahah idi beri pamuk crnjo.

Mozda je i Vojvodina prosla isto kao Valjevo, Uzice i Zlatibor. Doselila se govna, normalni pobegli i ostala jedna hvalitetna septicka jama.
A odakle dolaze ta govna pojma nemam ali dolaze. Kontam da je tako i u drugim gradovima mada nemam iskustva.
Vojvodina je sareno naseljena pa su i ljudi sareni tamo. Svega ima, barem koliko sam video.

Dolaze iz Bijeljine uglavnom...

ahhah taj neki rad,ten