Prijava

urbanost-ok kako god
urbanost na silu-za samar

PuppetMaster
Ja sam iz Vojvodine i nisam nikada cuo da neko ko nije pijanica i klosar bije zenu.

Ovo za dugovanja je istina. Ovde ljudi cak i kazu da Srbijanac moze da duguje koliko hoce a nas za dinar dugovanja odma hoce da iskljuce.

Pazi, ne znam odakle si tacno, ovo sto sam napisao se odnosi ipak vise na NS i okolinu, ajde reci od Palanke do Beceja sa zapada na istok. Sabac je druga prica skroz, Vrsac isto, kao i neki mikrokosmosi koji su izuzetak i za Vojvodinu kao npr. Senta, Bela Crkva...
Pa to sto on mene hoce da iskljuci je lepo (ne mene, hipoteticki pricam) ali od ta kurca nema nista dok ne dodje da me upozori, makar dvaput i lepo mi skrene paznju da sam duzan, ko da ja (ili bilo ko) ima alternativu EPS-u, i kao da mogu da mu ne platim. Ali ne, covek se uziveo u ulogu, on je VLAST, on SECE! Nema sa njim zajebancije!
E za takav stav se ovde dobija po picci, a i sire.
Ovde niko ne nastupa tako, postoji obaveza da se lepo skrene paznja makar dvaput stagod da je u pitanju, komsija smanji muziku, komsija smanji muziku LEBA TI, komsija jel sam ti reko da smanjis muziku BUM TRAS IZGAZ UNIST.
Ja sam im u Apatinu non-stop bio duzan i za struju i za vodu U INAT, sve dok nisam prodao vikendicu i nisu mi nista isekli, jer nisu smeli. Ali ceo komsiluk me gledao kao divljaka iz Kg koji ne placa struju, a oni moraju. Pa jel vidite da ne morate jebo vas konj, ali neee to nije po propisu. A covek duzan 700 E i pravi se lud, posle trci tast i pasenog i donose pare, pa znate vi ste mogli njega tuuuziti a ne ovako.. . Bezi bre matori u materinu...

pa znate vi ste mogli njega tuuuziti a ne ovako.. .

Sa sve onim naglaskom a jao haha

Nervira me kad devojka odbije poziv na neobavezni sutlijaš. Šta ima tu loše da se odbije?

Šta ima tu loše da se odbije?

Sutlijaš.

Mene nervira reč sutlijaš, suklijaš je nežnija dosta.

Ollanim i los tenor ja ne znam jel me vi trolujete ili sta, nisam uvredjen sad ioi nesto ostavicu to mozda slabijem izrazavanju,jednostavno se nismo skapirali. Ili ja sad tebe ne kapiram, ja sam valjda ZA urbanost iz onog posta? Hteo sam da kazem recimo jos da mi se ne svidja sto ljudi smatraju vladeta jerotica za najpametnijeg zivog srbina, dedq jeste pametan i zanimljivo ga je slusazi ali ta prica o vracanju na selo prirodi dobroti, nije ubedljiva. Danasnji covek je toliko isamaran da svaka lepa rec i ozbiljnija prica koju cuje prihvata je bez razuma kao robovi koje tuku bicem pa kad im se neko lepo obrati smatraju ga za boga koliko su psihicki izgazeni. To je onaj stadijum kada psihicki nisi normalan to je glupost kada ljudi misle da kao ljuta glava se rodi i to, cale koga bije ceo zivot nikada ne moze biti normalan nmg vam sad objasnjavati u 20recenica ovo,sad naravno sve zavisi od stepena torture i ostalog ali koliko god si jak ako ti se nesto radi i to traje a najvaznije ako ne mozes protiv toga i to postaje tvoj zivot i normalno stanje onda nema sta da objasnjavamo. Kao ma taj klinac je picka mogo je da pobegne od caleta ili nesto, nije snalazljiv pa ok u nekim sitacijama postoji i ovo. Ja sam bas urban nisam raspolozen za dalju pricu ali ako nekad budem objasnicu svoj stav mada mozda j nikoz ne interesuje xd jednostavno ne volim da lujudi kada u onoj emisiji na rts sa zutim stolom cuju vojvodjanku kako vedra prica o svemu tome povratku na selo priroda je dobra kritika grada i drustva odma poveruju da je to to mislim ono mozda i jeste ali kakva je to argumentacija ne kapiram? Ja isto o filmh recimo ranije (vladeti npr)mislim da je kul i dajem10/10 ali posle 10min postanem svestan da je zesce sranje i ne ide ni sedam a ne deset. Zasto ljudi kada se kaze, uz nezne reci, da se treba vratiti na prirodu kazu to je to, ovaj covek prica pametno ja kaoiram da je to ona teorija arhetioa od junga ili kako se vec kaze da ljudi imaju utisnuto u kostima da na odredjene teme razmisljaju na odredjene nacine isti moralni kriterijum, treba biti dobar, treba se vratiti na selo, treba biti srbin...ono mozda i ne treba?

To što raspoloženje nas ljudi zavisi od drugih ljudi. I postalo je u redu da bude tako ali nije u redu, dragi prijatelji!
Tako ne mora biti.

Samo glupi dozvoljavaju da im raspolozenje zavisi od drugih ljudi. Npr od burusisa debila digao mi pritisak na 200

Borusia Dortmund?
Nerviraju me ljudi koji igraju kladionicu. Više volim na trke pasa.

Haha ne, Burusis xd

Trke pasa su inace najveca glupost od svih igara na srecu osim mozda od elektronske tombole ili kina cisto da znas, moze truc sa ti objasni to bolje haha

I zasto sada ja tebe nerviram a i ne poznajes me? Smetam ti zbog hobija, kao kada bi ja rekao da me nerviraju ljudi koji citaju knjige...ne mislis da je glupo?

Ma zašto eksploatišu pse?!

Ti si možda dobar čovjek a ja tako tebi da kažem...

A nijesam ja tebi ništa rekla...otkud ja znam da si kockar?

Svaki porok imam jebes mu majku, vrv sam i los covek al se nadam izblefiracu sv petra nekako

https://www.facebook.com/nenad.rakicko/videos/1266527543385417/

savrseno upakovano da obuhvati sto vise glupavih srba, joj jebem ti

Ne jebu vojvodjani srbijance dva posto

Rasni na vukajliji = srbijanac u vojvodini
Praslin je

kesic drugosrbijanac xd