Prijava

iznerviram se svaki put kad domaći reper izgovori ili napiše reč "realno"

ima neki reper u pokušaju kod mene, nudio usluge pisanja tekstova i onda naveo žanrove koje radi: ulični, ljubavni, sprdački, REALNI

Sterilisati pisače sh, ch, w, tj užarenim predmetom nasilno i udarati ih u predelu glave opciono

Nervira me kad muzički album ima intro a nema outro ili obrnuto.

To je takav 2010 fenomen, to su sad baš izolovani slučajevi

edit: mislim na ovo sok od zovljevo

Nervira me kad muzički album ima intro a nema outro ili obrnuto.

Can su na jednom albumu zadnju pjesmu baaaas u jednom trenutku utanjili i onda naglo utisali da bi trolovali ljude da ustanu i maknu sa gramofona ploču, a onda kad se iscimaju da ustanu pjesma krene isponova...

E to ja zovem parada Kronosa

Znam Kuplunže da više nije toliko popularno i baš zato kod mene izaziva neopisivu količinu besa ljutnje i nasilja

Ribe koje su se ložile na Mekejleba

Bonus: ribe koje se lože na Mekejleba u 2017. godini

Na Lester Bo Mekejleba?

Da. Bilo ih je brda svojevremeno. Što je zapanjujuće, ima ih još uvek.

pa kolko ih je bilo da se lozilo na njega mozda dve sveukupno

Mora da su grob likuše (kapiraš skeč, grobarke, navijaju za paću)

Šalu na stranu Abubakar Oumaru pojebao je pola novog sada svojevremeno

Ovo sto je Dionisio napisao nije istina. Niko ko ne prati fudbal nije ni znao da postoji Oumaru fazon.

Bo je svojevremeno žario i palio Šćepan Braunom, priča se da je redovno pravio orgije u stanu sa nekim drugarom iz Nju Orleansa što je došao s njim u Bg,

Ja sam upoznao sticajem okolnosti neku tviterašicu navijačicu što zna lično maltene sve crnje što su bili u Partizanu i Zvezdi. Nelson joj kao najbolji drug, Dalo je prcao kad je bio ovde a ona kaže da je sve krenulo od Mekejleba.

mlatoni pvt za 2 minuta saljem ti

Ovo sto je Dionisio napisao nije istina. Niko ko ne prati fudbal nije ni znao da postoji Oumaru fazon.

Pa dobro, ti pretpostavljaš na osnovu onoga što misliš, ja konstatujem na osnovu onoga što sam video.

Kad je prašak ubijen, kad je Duje iz zasede uhvatio hemičarku za bulju, kad je Mira pušila Ganguli u kolima...

Tako sam i mislio... Pricas prazne price. Rekla - kazala...