Prijava

Ja ni djoku ne vozam ovih dana. Uf sto me podseti.

Царо фарбаш се?

Caro mogo bi neke silikone da nabaciš..imaš tolko para a vid kake su ti sise...

Moje komšije zarađuju 15 000 mesečno. NJih 4 živi u kućici nekoj, nisu krečili 100 godina

UŽAS MRZIM IH

Sva smrde kada prolaziš pored njih, samo je sreća jer znaju gde im je mesto pa ćute i ne eksponiraju se, inače bi bilo svašta.

Hugocavez

Царо фарбаш се?
pre minut


zavisnik

Caro mogo bi neke silikone da nabaciš..imaš tolko para a vid kake su ti sise..

Koji muk sirotinje. Tišina i govna da čistite sa mojih cipela. Jasno?

ahaha sirotinjska govna...a najjače mi je kad izađemo npr ja i još dva druga koji isto imaju dosta, i zovemo i njega...i onda prvu turu plaćam ja i naručim ja, on, i još jedan, a 4 pauzira, pa sledeću turu naručuje drugi drug koji ima, i isto jedan od nas što ima dosta pauzira, i onda kad je red na ovog da naručuje mi počnemo da se bahatimo tipa svako po dva red bulla i dupli viski, još pitamo i neke ribe pored kao šta će da popiju :D a on, pocrveni ko paprika jebote, dečko ponese 800 din u izlazak, a mi napravimo ceh u njegovoj turi 3000, i naravno nema da plati pa ga tu prozivamo i podjebavamo pred ribama, al naravno mi platimo to posle sve.

@petar,

to matori, to je duh.... kakvi kurac drugarstvo, el oće da se druži sa elitom ili ne. Pa neka izvoli pička sirotinjska

Koji muk sirotinje. Tišina i govna da čistite sa mojih cipela. Jasno?

Па чекај, нисмо утврдили да си богат, тек онда ћемо тишина. Мораш ДОКАЗ!

šta koji....ružne su ti sise skroz....stavi silikone ko svaka prava sponzoruša, što se cifraš...

Petre a gde radiš?

Мораш ДОКАЗ!

Polako, prvo moram da se konultujem sa Tulumom i Katijom oko toga da li ste uopšte vredni takvog jedno g saznanja. Razumeš?

Ааааа, а ми смо раја, не можемо из ПРВЕ да схватимо, јеби га!

meni ćeš dokazati kad nabudžiš silikone...

Znam, i moji baba ideda su nekada bili siromašni, čuo sam priče o njima pa smo ih se na vreme odrekli, tako da kapiram šta govoriš.

Petre a gde radiš?

trenutno nigde. Tj. još nisam nigde ni radio. Dok mogu biću na grbači matorcima.

И јел отварамо тему?

tako o baba Radojki Caro?..sram te bilo...lova ti udarila u glavu...

Направити АТП ЛИСТУ богатих и свако брани бодове сликама. Петре добар си ѕа сад, за ову причу о понижавању ортака- 5 бодова!

БРАВО МАЈСТОРЕ!

TO Petre majstore...nisam ni sumjao....tako treba..troši teško stečen novac matoraca po splavovima i klubovima...taj rad....i na kurve obavezno da bacaš....i na kocku....mojne ćale da ti crveni zbog tebe...

Otvarajte duple, biće neko glasanje!

Za sada se Pera primio, a svi smo čekali Stefana :)))