Prijava

Prosto pitanje. E, sad vi ga okrenite na zajebanciju ili na ozbiljno pa da vidimo dokle ćemo da idemo. U dobru je lako dobar biti, al na muci se poznaju junaci.

Ja nemam njivu! PRC! xD

jel bre, a kako siptari mogu da dodju i tek tako nosalantno da kupe kucu i usele se negde u juznu srbiju.
zar nisu stranci, jel im ne trebaju vize koj kurac, da prodju kroz milion peripetija dok ne dobiju boravisnu vizu da mogu da kupe kucu i da sede tu (ali i dalje da ne budu drzavljani, da moze drzava da ih istera kad god ne valjaju, ko u normalnim zemljama)

ovi sto svim silama pricaju kosovo je nase i tako se ponasaju izgubice jug srbije zbog toga.
nije nase, i siptari nisu nasi drzavljani, i ja bi im uveo vize, koje im ne bi davao. srbima sa kosova (koji se izjasne da su srbi i nadju potvrdu od 3-4 srbina da su srbi bi dao srpski pasos, pa nek zivi gde mu volja.

Prodao si je! :) upućeno Otakuu :) ne vidoh odma celtov post.

Nisam alav po tom pitanju,ne bih ni za kakve pare.Ali 'U dobru je lako dobar biti, al na muci se poznaju junaci.'.ko zna,ako su ugrozeni zivoti dece i najblizih,dao bih za kilo' bureka i jogurt...

Za onol'ko kol'ko košta ograda sa lavovima i patuljcima.

Problem je po mom mišljenju što su prvo alavi prodavali i onda otišli sa Kosova i kupili po 15 stanova i 17 automobila u drugim sredinama, a ovi mučenici što su ostali su najebali, pa su ili prodali za siću ili bili progonjeni.

A, sad, celte, u pravu si (za vize i sve ostalo), nego ajde da ti odgovorim na ovo pitanje, na ovaj način, da dodam samo:

Mogu, iz prostog razloga, jer su nam milicija i sudstvo korumpirani do zla kurca, i izdaju im lične karte sa prebivalištima u toj istoj južnoj Srbiji i indirektno prodaju svoju kuću i njivu. Na jugu Srbije nijedan mutan biznis se ne počinje bez Šiptara svi su povezani ko creva, i opština i mafija i Trnovački narko klanovi, pa ti zamisli. Grade se zgrade u Nišu, i ostalim gradovima Srbije. Ko ih kupuje? U svakoj zgradi, ima po jedan stan gde Šiptari dovode srpske đevojke na vruć seks, Šiptarke dolaze namerno da se porode u većinskim srpskim gradovima, samo da bi kasnije uz neke izmene zakona dobili pravo da tu žive. Možda sam konfuzan, ali kad se izađe u "grad", u prepune kafiće južnih gradova nismo svesni koliko ima Šiptara.

Ja lično poznajem nekoliko i nemam ništa protiv njih, al mora da sam svestan da i među Srbima i među Šiptarima ima loših ljudi koji guraju na znamo koju stranu.

Ovo je sve neispričana priča, a danas u Preševu imaš Srba jedva za rukometnu ekipu, a Preševljani kupuju stanove po Nišu i ostalim gradovima. A za Vranjance i ostale da ne pričam...

I detrijus i straja i gambi svako na svoj način zbore ispravno.

Skoro sam se razmisljao kad ce Srbija prestati da postoji kao drzava... Mislio sam da cemo da izdrzimo dok cela Evropa ne kvikne i postane marginalizovana, al kako je krenulo, cini mi se da cemo nestati prilikom prvog veceg svetskog konflikta ili krize.

Da sam im'o, i ja bi prod'o!

Pre ili kasnije bi me puškom isterali, ovako se vidi neki ćar.
Što reko, Nasradin Odža, kad mu gorela kuća i ljudi došli pa pokrali stvari: štata što nisam i ja bio tamo da uzmem nešto!

Lako je naći kupca, teško se odlučiti za prodaju (uz optimalnu dozu savesti) jer se time komšijama (pod uslovom da je Srbin okružen komšijama - Srbima) uvaljuju Albanci za prve komšije.

A Srbi su poznati po tome što brinu o svojim komšijama.

I ja mislim slično ko kelt, takva je situacija, para se nema, a u tom slučaju ne bi bilo ni života, pa se ljudi odluče na prodaju. Po meni je sasvim ljudski prodati kuću i njivu njima, jer je čovek pre svega ekonomsko biće, a tek onda idealista.
Po meni, ljudi koji ne prodaju, i nisu ljudi. Već nešto više od toga. Nadljudi.

Opet se slažem i sa medicusom i majav, odgovrio bi samo ovde:

a kukaju kako su ih proterali siptari bez igde icega.

E, to je već jašarski.

Ja, lično, ne znam šta bi radio. Nadam se samo da ne dože do toga, inače će da se ispune reči Zorana Đinđića o beloj smrti, Čede Jovanovića o Kosovu kao gangreni Srbije i Vuka Draškovića o tome da su Šiptari došli pred kapije Vranja.

Naveo bi još jedan primer, svi znate gde je Vladičin Han. Tamo mislim i da nema Šiptara. Bitno oni imaju neku fabriku valjda crepova, koja treba da se privatizuje da bi se digla iz letargije. I došo lepo kao jedini ponuđač, čovek Šiptar da kupi. Nisu mu dali. A mislim da je neki pošten.
Ako hoćemo da živimo sa KiM u istoj zemlji, moraćemo da živimo i sa Šiptarima odatle koji onda bivaju normalno izjednačeni sa svima, a pošto imaju visoku stopu priraštaja, možete da zamislite šta će da bude.
Neminovnost istorije pogađa i Srbe. Nažalost.

Naveo bi još jedan primer, svi znate gde je Vladičin Han. Tamo mislim i da nema Šiptara. Bitno oni imaju neku fabriku valjda crepova, koja treba da se privatizuje da bi se digla iz letargije. I došo lepo kao jedini ponuđač, čovek Šiptar da kupi. Nisu mu dali. A mislim da je neki pošten.

У Србији нема веће рупе у последњих 20 година од Владичиног Хана.

У праву је Целт. Треба држава да брине о продавању имовине.

Ako hoćemo da živimo sa KiM u istoj zemlji, moraćemo da živimo i sa Šiptarima odatle koji onda bivaju normalno izjednačeni sa svima, a pošto imaju visoku stopu priraštaja, možete da zamislite šta će da bude.

Наравно. Зато што пре треба да буде ово:

http://img827.imageshack.us/img827/8041/mapaalbanija.jpg

Uz malo sreće, i još manje pameti, cela mapa će biti u tirkizno plavoj!

Përbërësit për Kosovën! :)

Ja bih Šiptaru rekao da ću mu dati kuću ako dozvoli da ga jebem. Ako pristane, ja bih ga zajebao i jebao bih ga do smrti. I vuci siti i ovce na broju.