Prijava

From: *
Subject: vukajlija.com - poruka sa stranice za kontakt
Date: July 8, 2011 1:15:02 AM GMT+02:00
To: admin@vukajlija.com
Reply-To:
*

Samo vi cenzurušite. Treba vas prijaviti na b92 jer kršite ljudska prava sa tzv. 50 poena bez kojih je nemoguće učestvovati u tzv. slobodnoj Vukajliji. Gde je tu tolerancija i uzajamno poštovanje. Pa Srbija treba da udje u EU a vi je vracate u devedesete godine nemira i haosa. E da je Zoran Djindjić živ ne bi moglo to tako... Urazumite se dok nije kasno...

Ово је немогуће, неко се зајебава :ДД

aaaaaaaaaaahahahhahahahhah seres da ti je to neko poslao?!?!? ahahahhahahahha brate ukidaj zabranu, tuzice te Hagu!

Kaizene, javi čoveku da je Tito umro, očigledno nije obavešten...

Čuvajte se besa Tome File!!!

Само се ви зајебавајте, а ти Каизене пази да се бранкица не региструје. Има да нас похапси док си рек'о кекс.

Jao kaizene, kako komično :) Ne troluj temu, neš jebati!

Odbanuj Caru i Burzuma pa da mu ga damo po toleranciji :)

HAHAHAHAAHAHHAHA ja se iskreno nadam da se ovo neko zajebava
PS kaizene odgovori čoeku de je link za fss ja tražio nisam našao
http://vukajlija.com/forum/teme/29858-predlog-rss-feed?strana=1#post_1444248

Ovo je neko sa sajta pisao sigurno.

Па наравно да је са сајта Страјо, није ваљда са Марса... Тамо немају ограничење од 50 поЈена...

Mudro zboriš Lole, samo sam mislio i na stil pisanja :)

Pejstuj jos mejlova, nemoguce da vise ne salju.

kaizen..provodis malo vremena na sajtu. ne provaljujes ocigledne trolove. EVOLUIRALI SU!

Haha, ova tema mi je tako popravila jutro. :D
Pomahnitala gomila hoce jos. :D

Али откад се увело правило о педес поена, навукли се клинци да пишу дефке и драстично загушили сајт неким глупостима, тако да би можда било боље укинути то правило, уколико се већ неко није сетио тога.

Али откад се увело правило о педес поена, навукли се клинци да пишу дефке и драстично загушили сајт неким глупостима, тако да би можда било боље укинути то правило, уколико се већ неко није сетио тога.

Veruj mi, nema to veze. I kad nije bilo 50 pojena opet je preljevalo. Nema to veze sa pojenima već sa glupom decom koja misle da su duhovita.

Може бити, нисам толико дуго овде да бих знао кретања, само сам приметио да је од тада и превише тога, посебно су одвратне оне дефиниције које просе плусеве. Али добро, да не спамујем тему, тема су мејлови.

kaizene, ima l' novih prolupa?