Prijava

Samo vi cenzurušite. Treba vas prijaviti na b92 jer kršite ljudska prava sa tzv. 50 poena bez kojih je nemoguće učestvovati u tzv. slobodnoj Vukajliji. Gde je tu tolerancija i uzajamno poštovanje. Pa Srbija treba da udje u EU a vi je vracate u devedesete godine nemira i haosa. E da je Zoran Djindjić živ ne bi moglo to tako... Urazumite se dok nije kasno...

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА! Н Е М О Г У Ћ Е ! ! ! 'Ладно на Б92! лолол

То је прилично очигледна спрдња. :)

Kajzi, daj neki novi. Sigurno ima dobrih.

Da, Kajzi, daj.

То је прилично очигледна спрдња.

Да, скапирах то некако сам. Хвала на појашњењу. Него опет кида, јебем га. :)

Davno se nisam smejao ovako slatko. Pogotovu na one tekstove mejlova na pocetku teme...

Ništa zanimljivo, ima i ponavaljanja :)

Evo ovaj danas:

"Hoculi uspjeti bit sa Nemanjom?"

Verovatno bila na stranici/posteru Milana Tarota... Nemam drugo objašnjenje.

Opet trolueš Kajzi.

"Hoculi uspjeti bit sa Nemanjom?"

Хоћеш, вама су звијезде наклоњене. Док његов меркур улази у твоју венеру и пуни ти пар кућа, ти су за пословни вид пуњења и наплате.

И даш јој жиро-рачун, можда нешто уплати, да купимо сервер још један.

De nek' mu neko pošalje mejl da vrati novu verziju i odjebe gamad, da vidimo 'oće li ga okačiti ovdje, živo me interesuje :)

Kajzere mačori, imal šta novo ?

Samo vi cenzurušite. Treba vas prijaviti na b92 jer kršite ljudska prava sa tzv. 50 poena bez kojih je nemoguće učestvovati u tzv. slobodnoj Vukajliji. Gde je tu tolerancija i uzajamno poštovanje. Pa Srbija treba da udje u EU a vi je vracate u devedesete godine nemira i haosa. E da je Zoran Djindjić živ ne bi moglo to tako... Urazumite se dok nije kasno...

OPLAKO SAM!
hahahha čovečeee

Samo vi cenzurušite. Treba vas prijaviti na b92 jer kršite ljudska prava sa tzv. 50 poena bez kojih je nemoguće učestvovati u tzv. slobodnoj Vukajliji. Gde je tu tolerancija i uzajamno poštovanje. Pa Srbija treba da udje u EU a vi je vracate u devedesete godine nemira i haosa. E da je Zoran Djindjić živ ne bi moglo to tako... Urazumite se dok nije kasno...

Ево сад и Тома постао председник, је л' видиш Каизене шта си урадио1!!?!

Ajde čoveče osveži temu nekim rasnim mejlom!

Navrati Sale u proleće 2015. ovde, biće.

Imam rak, prognoziraju mi da ću da živim do 2014. Šteta što neću doživeti.

Odštampaću pa ću da donesem na grob. Bubanj?