Prijava

Nemoj Kaizene. Evo uplaćivaćemo ktitora redovno. :)

Daće nam kurac da izbijemo oči :D
Brate, što reče Straja, i mi bismo ga prodali realno, ali znam da kaizen neće prodavati sajt, bar ne sad ;)

kaizene, ako prodaš vukajliju to je k'o da si rođeno dete dao.. pa 'de će ti duša.

jeste i mi bismo prodali sajt. Ali opet. :) Nek on ostane glavni i odgovorni. Realno Vuka bez Kaizena nije Vuka. Nek proda 51% sajta, ali pod određenim uslovima. Tipa da on određuje pravila i gluposti, bira moderatore.... A ovi samo da uzimaju buduće prihode i kurce palce.

Што кажу, без шефа то не би било то...
Кад узме паре и одлепрша, лијепо дигнемо побуну и разјебемо ово што смо стварали годинама :)

Svi po ktitora, editujemo sve defke, stavimo tačku u naslovu, tačku u tijelu defke, i obrišemo
buahahaha kakav plaaaan
naša osveta će biti groooooznaaaa

Jes, al kad Mišković preuzme Vukajliju ktitor će biti 25,99 jevreja.

Zamisli da nas proda Ivanu Ivanoviću, pa nas ovaj upregne da svako MORA da napiše 10 defki dnevno ili dobije otkaz....

u jeee.... ami cemo da crknemo bez vukajlije? imamo telefone jedni drugih, mozemo na pivo ili kafu kad god, u cemu je problem....a ako se nekome bas definise, niko mu ne brani da otvori sopstveni blog... ko da smo sirocici, a kaizen vlasnik sirotista, pa hoce da ga proda banci...

Svejedno, hoću svoj deo!

lemaja, možda se nekad ljudi malo zajebavaju?

ma nemoj ti meni "zajebavaju" ajde bogati... znam ja takve zajebancije... i ja sam nakad bila mlada... znam ja da u svakoj sali pola istine, sto bi se reklo "u sali pa privali" :P :))))

Pogledaj Aleksandre šta taj mali na tvom avataru pokazuje E TOLIKI!!! :)

Želim da ispovedim

L0L pogledaj na kojoj si temi lol :P

Znam izbrisao sam post slučajno je upao tu :)

kad Mišković preuzme Vukajliju ktitor će biti 25,99 jevreja.

istina..

Mariocar
Kaizene,sto rece cris DE ĆE TI DUŠA.
znaci ako vec oces da ga prodas prodaj ga meni!
A ovo sto rekose da bi ga svako prodao,znaci ne bih,jedino da mi keva umire od teske bolesti pa da moram da je spasim a inace u nekom drugom slucaju NEEEEEEEEEE,NIKADA!!
ovo je svetinja a svetinja se postuje.

Potraži stručnu pomoć.

Ze;m da se uclanim u VASU stranku.Posebno me interesuje da porazgovaram sa gospodinom Trnavcevicem ili Janjicem.

Eto, sad si i poiltički angažovan tc tc tc
U, to bi bila stranka...Jebalo majku da se skupimo pa u nekom mimohodu do skupštine bismo jedno drugom polomili transparente od bubrege i glave.