Prijava

Crna Mici, bankrotiraćeš.

Ма не брините људи, пара за пиво се увек нађе ;) придружите се и ви..:)

Врч пива за Фацу. И за Сержа. И за k@rizmu i Janu. Салцу такође. Још неким људима које нећу именовати.

Mici, samo ako ja častim. :)

E Les vazi se, dJentlmen si dojajan! :)

To samo prema onima koje zaslužuju. :)

ja bih platio Vlajku pivo, al samo ispred zadruge...

Samo onima koji mi obore ruku.I to levu.A svima bih platio nešto kratko.

mastrixtu, nikoli ss i predražinju jer su bili sa mnom kad mi je bilo najteže i pružali podršku.
gambiju dugujem pivo sto godina :)
ima vas još mnogo, al nemam para :P

Jej, neko i meni 'oće da plati pivo :))

Gamby-u i Gvozdenoviću jer bih sa njima zborio rado, na duge staze.

Bleku jer bih ga samo posmatrao, verujem da bih naučio nešto.

Kuvajliji jer je Kuvajlija. Javio (Javiu, Javiom...?) jer mu dođem, poneo sam se nekul jedared, a super faca.

Amantinu, murbiju, Groucho Marxu i svim sjajnim autorima koje bih voleo da upoznam, majmunolikom, ne mogu ni da ih izlistam...

MertBom ne bih iz inata. :)

Mingu, jer bi to bilo tako prirodno...

Remac - samo zato sto je pozitivan lik.
Javio, PSV - starija gospoda, da cujem neku pametnu.
Dankan - imam osjecaj da svaki put pije dok ne padne pod sto. Cijenim.
Gambiju - zato sto sam ga ranije zajebavao. Najbolje se stvari rjesavaju za kafanskim stolom. Mozda i nije ljut, al' svejedno.
Murbiju, Saletu i Sergu - jednostavno, ekipa.
Slavku - samo jedno. Dobar covjek, al' kad se napije...... Zna on o cemu ja... :)
Lakiju - da polomi raju za susjednim stolom s kojima smo zakuvali zbog Dankana; I jer smo kolege.
Buriju - putevi nam se srecu jedino u kafani.
Urosu - da nas banuje iz kafane na vrijeme, jer ne znamo kad je dosta.
Vehbiji i Wojteku - samo da vidim ko su ti ljudi.
Predrazinju - zato sto bi se jedini smijao na kraju veceri kad nas sve polome, jer je njih 10 bilo ipak previse za Lakija.
Kostji - dobar co'ek, drzi do tradicije
SMarku - neko ce nas morati slikati, a dobar je s kamerom. :) Zezam se, pozitivac.

Ima tu i zena, prvenstveno Jana, pa k@, itd... Al' njih kad dobijem sledecu stipendiju :))

Али људи! Ја не пијем пиво! Смрди и има укус арматуре, једино могу она геј пива са укусом лимуна да поднесем, а пијем га само кад нема ништа друго. Свеједно, хвала на доброј вољи, али рубинштајн, виљамовку, џек дениелс и шприцер ипак радије прихватам, баш тим редоследом и баш ту комбинацију, јер је Фаца погодио да пијем док не паднем под астал.

ja siroma' bez piva ostado'! :(

Slavku - samo jedno. Dobar covjek, al' kad se napije...... Zna on o cemu ja... :)

Znaš dobro da ja samo žestu udaram.

Ево ја Тини да платим пиво, једина ме таговала у оној теми. :)

Dankan pije dukatlijsko pivo, vi'š ti to... :)

Имам слику са тим пивом. Неки одавде су видели, а у позадини спот Неде Украден :))

Platio bih 'ladnu kolu Dankanu, zbog danasnjeg hejta za EKV, haha, moj covek!

Evo Dankane ja bih ti platila to dukatlijsko žuto pivo, čak bih ti i neku pesmu Nede Ukraden naručila zarad potpunog ugođaja. :D

Inače nema piva nikom dok se ne ušlihta kako dolikuje, Dankanu bih platila čisto jer bih uživala u sceni. :D