Prijava

Preneki dan bila tema na jednoj stanici na radiu i zvala se GOLOTINJA.
Bas steta sto je trajala kratko!Ali ostavila je veoma dobar utisak i vodila se vrlo zanimljiva diskusija o tome.Ovde neka bude nastavak i neka nas ne ogranici vreme!
Zanima me vas stav o golotinji(a i ostale) i kako je tumacite i koliko vam privlaci paznju.

Ja ne volim golotinju, samo nudizam.

Nemam ništa protiv golotinje, dokle god je lepo ubačena u scenariju... i naravno ako mi platiš dovoljno. :)

ja volim golotinju,samo zavisi ko je go

Uh...
Dobro je!Nadjoh svoju temu,mislila sam da su je obrisali!
Ajde da cujem jos ljudi!
Sta mislite o golotinji?

Kao što kaže JTU:
Nudi ti...

Čudi me da je ova tema tako prazna.... Au....

Evo nas da je raspalimo.

Zasto ja jebeno citam giljotina! Ok volim i ja golotinju, i mislim da je ona veoma mocno sredstvo kada su demonstracije u pitanju!

Ja ne volim golotinju, ponekad je stvarno odvratna :)

Golotinja nije interesantna...

Ma nemoj Ivana, a kako mislis da vidis sve kvalitete partnera ako ga ne vidis golog?

A o kakvoj golotinji je ovde zapravo reč?

O bilo kakvoj, na bilo koji nacin golotinja! Golotinja na zurkama, golotinja na skupovima, golotinja na plazi... sve golotinje! :))

Svakakva.....

Meni se iskreno ne sviđa golotinja, to mi je previše blisko nekako, lično... A ja ne volim veliku bliskost....

Slažem se sa SMarkom, osim poslednje rečenice...

osim poslednje rečenice...

Mislim sa ljudima koje ne znam dovoljno dobro... Mrzim zagrljaje ljudi koje ne znam dovoljno dobro, i tu pretjeranu bliskost...
Zagrljaj je nešto posebno, ali baš, bar po meni u poslednje vrijeme jer mi se smučilo ljubljenje sa svakim koga sretnem...

A dobro, to jeste... kao, svi smo prijatelji, svi se volimo, ma, sigurno...