Prijava

Да ли су нам потребне теме са оваквим насловом?

TO Stivi! :)))
Još jedna!

Апсолутно!
Тема без оваквог наслова је к'о жена без сиса,к'о село без цркве,к'о Лада Нива без ајншприца!

Teme sa drugačijim naslovom se ni ne čitaju.

А и ја глупости питам... :)

постало је паразит. дакле, паразит

To se ljudi primaju jer zvuči ona sofisticirano i onda na tim temama mudruju do besvesti.

Citiraću Džerihov post sa jedne moje teme.

Ja mislim da bi trebalo da se napravi podforum "društveni parazit, ili samo stereotip".

Inače, smorilo je, tako da je parazit.

Која је била прва друштвени паразит или само стереотип тема?

Mislim da nije parazit ukoliko se pravilno uoptrebi.

Nije parazit.

@Zola: Ona za Cigane.

Ovako. U početku su mi se sviđali takvi naslovi, onda su me kasnije smorili, a sad mi se opet sviđaju jer sam skonto da otkako su se ti naslovi pojavili, teme su puno zanimljivije, a diskusije mnogo žučnije, što je jako pozitivna stvar. Takođe takav naslov daje jednu dozu ozbiljnosti i onda se ljudi više napale na temu.

Tako da zasada podržavam takve teme, dok god ne smore i Boga i narod, neka ih.

Hahaha. A da dobijem aplauz i zaslužene ovacije?

Parazit, ja sam ubijeđen u to!

паразитчина, она најгора

Znači ono, NAJGORA! :D

Јовичић

Ovako. U početku su mi se sviđali takvi naslovi, onda su me kasnije smorili, a sad mi se opet sviđaju jer sam skonto da otkako su se ti naslovi pojavili, teme su puno zanimljivije, a diskusije mnogo žučnije, što je jako pozitivna stvar. Takođe takav naslov daje jednu dozu ozbiljnosti i onda se ljudi više napale na temu.

Tako da zasada podržavam takve teme, dok god ne smore i Boga i narod, neka ih.

Аферим!
Тема која нема то у наслову ми делује врло неозбиљно и незанимљиво. Чак и подругљиво постујем на тим темама и свака озбиљност тамо ми је смешна. Не знам зашто, али кад видим тај део у наслову одма се примим ко млад мајмун. Што је најгоре уопште се не зајебавам и озбиљно сам ово написао.