Prijava

Imam ja ovu špeciju za pozadinu: javascript:document.body.setAttribute("style", "background-image: url('http://img151.imageshack.us/img151/6033/vuka.jpg'); background-repeat: repeat"); void 0
To mi burazer dao, on je bio aktivniji na sajtu u zadnje vreme...Al kako da za stalno blokiram pozadinu, jel može to uopšte?
Pošto, realno mi je sad otvoreno jedno 15 tabova, pa mi je malo bezveze da na svaku klikćem i kačim ono od gore...

Ladno niko nije definisao "špeciju"...i ovo rečnik slenga???O jebem te živote...Će da napravimo odma.

Imam, al neće da blokira za stalno....blokira ga jednom, ja stisnem refreš ili pređem na drugu stranu i opet vrati onu staru pozadinu.

Nem pojma, meni je lepo šljakalo dok sam držao blokirano. Overi opcije.

Nem pojma, meni je lepo šljakalo dok sam držao blokirano.

A kako odblokirati? Ič nisam 'aker, a mrsko mi čačkati da ne pojebem nešto. :)

Idi u opcije programa, nadji i odčekiraj samo.

Може ли оно црвено дугме "поређај по времену/популарности" да буде неке друге боје? Сваки пут пре него што кликнем имам осећај као да ћу да покренем нуклеарни рат.

'Ajde GM, mojne da zajebavaš :)))))

Може ли оно црвено дугме "поређај по времену/популарности" да буде неке друге боје? Сваки пут пре него што кликнем имам осећај као да ћу да покренем нуклеарни рат.

Потписујем! И вратите обележје "ХЕЈТЕР"

Морам мало. Нећу више.

Може ли оно црвено дугме "поређај по времену/популарности" да буде неке друге боје? Сваки пут пре него што кликнем имам осећај као да ћу да покренем нуклеарни рат.

U pravu si, i ja se svaki put ponadam, i onda se razočaram. Znači da se menja dugme il' da se stvarno poveže sa nekim raketama..?

Ova verzija je tako nepregledna i nepraktična tako da mi boravak ovde stvarno postaje naporan. Možda sam samo "too old for this shit", ali meni nije dobro kad god se ulogujem.
Definicije se izgube, vidiš samo trenutno napisana sranja, da nađeš nešto staro, treba da gataš gde je, forum tek guta teme. Mislim stvarno mi nepotrebno oduzima energiju.ž
Svaka verzija sve očajnija i očajnija. Sajt je definitivno izgubio dušu.

Dobra loša zla, podržavam te i slažem se sa tobom...

Ko ima Explorer, neka skine onaj programčić Adblock i onda uradi sledeće :
1. Odeš u My Computer
2. Local disc C (ili koji već)
3. Documents and Settings
4. Izabereš korisnika (Mika, Pera, Laza ili kako se već zoveš)
5. Application Data (mora biti uključena opcija Show hidden files and folders)
6. Folder Simple Adblock, otvoriš ga i u njemu nađeš tekst fajl easylist_personal
7. Otvoriš ga i ukucaš ovo ttp://vukajlija.com/stylesheets/themes/green/layout/bg.jpg
(ide http ustvari)

Mislim da treba da radi bez problema.

Da li je uopste moguce obrisati svoju definiciju ili poster posto vise ne mogu da nadjem tu opciju?

Da li je moguce da definicija "zaluta"? Kod mene doslo da slucaja da posaljem (objavim) definiciju i da mi se dnevni limit za definicije smanji , a da definicije uopste nema.

bioshocker, moguce je obrisati definiciju u poster u roku od 24h od nastanka istih. Definicija mislim ne moze da zaluta, mogu da je izbrisu moderatori u roku od 20 sekundi od nastanka, mozda ti se to desilo pa mislis da je zalutala

Хоће ли се икада вратити опција да видим однос оцењених дефиниција?

Obrisali ste mi cirke 5 poslednjih definicija.Kapiram da sam se u jednoj zajebavao i da su ove cetiri bile "nekvalitetne"...Koja govna ostaju neobrisana,a tek odlaze u odabrane...Neke nisu defke,neke su teska komercijala.
Moj predlog je da prepravite naslov u: "Pitanja u vezi sa govnjivom verzijom sajta" jer se u to pretvara...hvala i PRAVDA ZA JEBANJE ! ! !

Šta god misliš da treba da se briše - prijavi. Za to bar postoji tema.

E da, sajt odavno više nije nov.