Prijava

Lool nem pojma, pratim samo velike smotre. Al da imamo potencijal to stoji. Kontam da treba da bude smena generacija kod ostalih jakih repki, pa ćemo onda da ih jebemo dok su hladni

Dobre su devojke. Pobediše danas i Holandiju.

Kad ne pobede i holandiju onda vise volis muskarce?

vreme je da pocne da se prati odbojka.onako pozerski.finale i eventualno polufinale.sada je to eventualno.u svakom slucaju je bolje nego gledati tenis.ili tenis dejvis kup

Možda je zanimljivije gledati žensku odbojku, ali i momci zaslužuju da ih bodrimo :)

izgleda da su ovde francuzi poprilicni favoriti.i jos ima vise belaca nego crnaca.nisam ni znao da se u francuskoj belci bave sportom poslednjih godina.

Hahahaha bukvalno :D

kada si pomenuo vec zensku odbojku.ima tu dobrih dupeta,mora se priznati,ali kao i svaki zenski sport bljutav.ne racunam altetiku i gimnastiku.nebo zemlja po dinamici zenska i muska odbojka.nisam ja sada tu neki strucnjak,ali volim da pogledam kada je borba za neku medalju.posle mogu da serem i pametujem :)

Pa da, nije ista žar u muškom i ženskom sportu.

ima zara i u zenskom sportu,nego nema snage i skila dovoljno.

Koji je odbojkaski mesi srbije

lupeta nesto komentator.mislim da ona 2 crnca vrede vise nego svi belci.onaj jedan nas satra.

Sad i od Slovenije u odbojci da izgubimo finale pa onda može i smak sveta da bude

koliko sam skapirao ta slovenija je teski kurac.nesto tipa ko kada bi svazilend stigao do finala.
doduse,tako smo mislili i za basket.u svakom slucaju, ogavni su ovi francuzi.dovoljan je pogled na tribine.kompletni idioti.kao nasa sirotinja kada gleda trening dejvis kup reprezentacije jer nema za kartu.a trening za dz.

Jesam samo ja to čuo neke zvižduke sa tribina u toku minuta ćutanja Žaku Širaku?

žakenzi širakenzi ;)

Još psr poena i prvaci smo Evrope.