Prijava

Pitanje krajnje jednostavno sta mislite o ovoj televiziji

Телевизија к'о свака друга наша. Срање. Лош програм, ништа бољи или гори од РТС-а, Пинка, Фокса. Све су исти ђаво, можда по једна добра емисија на свакој другој.

А те приче како су издајници, го курац.

Нема стереотипа и паразита... Каква је ово тема о политици и друштву???
Није го курац Пеки... Само треба отворити очи мало ал' нећу о томе да расправљам на теми без адекватног наслова...

Хаха, цела Србија копира Страју.

Solidna televizija, nisu srpski izdajnici, ali jesu previše opterećeni evro-američkim pogledom na svijet i pomalo nasilnim promovisanjem njihove politike i njihovih vrijednosti.

Solidna televizija, nisu srpski izdajnici, ali jesu previše opterećeni evro-američkim pogledom na svijet i pomalo nasilnim promovisanjem njihove politike i njihovih vrijednosti.

Мало си контраобрнут и антипротиван себи...

контраобрнут

Šta znači ova reč? ne zezam se majke mi, ali en mogu da joj nađem smisao :)

Kurac izadjnici, a još manje ih zanima istina.

Izdajnici,naravno,kao i vlast u Srbiji.Prijedlog:20-ak godina prisilnog rada u kamenolomu,a poslije javno strijeljanje,rodbina da plati metke.

Само треба отворити очи мало ал' нећу о томе да расправљам на теми без адекватног наслова...

Ne vidim sta fali naslovu jedni misle jedno drugi drugo

Ne pratim televiziju, ič, ali sam čuo od prijatelja, prijatelja, da su vrlo ovjaktivna televizija, koja reportažama i emislijama pristupa sa svih strana, izražavajući mišljenje svih zainteresovanih, pa čak i onih čije mišljenje trenutno nije popularno. Da u gostovanja pozivaju samo najeminentnije stručnjake iz svojih oblasti, i vrlo malo musroserskih političara (a još mane onih koje zastupaju ''popularne'' vrednosti).
E, da... još mi pričala jedna baba iz komšiluka, da su im moderatori na internet stranici neverovatno fer i korektni, i da objavljuju sve komentare, e jedino, ako imaš neki komentar, u kome pozivaš na kršenje ustava i ustavnog poredka, ili pozivaš na prekrajanje granica isl. oni ti pošalju mejl, u kome te obaveste, da sadržaj tvog komentara, nije prikladan, pa te umoljavaju da ga malčice izmeniš, uz naravno izvinjenje zbog neprijatnosti.

Шта знам... Само телевизија, као и остале. Капа доле због Сунђер Боба. :)))))))

Gledao sam par puta B92, SMeta mi sto u svakoj reportazi ubacuju svoj komentar i prisiljavaju ljude na neko njihovo misljenje.

Kad sam slusao radio bio sam vise nego sokiran, novinarka ako je tako mogu nazvati, izvestava o nekom profesoru i fakticki pokrece svadju sa njim kao da mu je ljubavnica.

Pored toga sto je b92 u saradnji sa engleskim BCC-ijem. Uglavnom imaju njihova stanovista sto se tice Srbije.

Po mom misljenju B92 je alat koji se koristi za manipulaciju naroda. Novinarstvo je odavno izumrelo.

Ne vidim sta fali naslovu jedni misle jedno drugi drugo

Друштвени паразит или само стереотип

Njah, objektivni isto k'o i RTS za vreme Slobe, RTS sada, Studio B i tada i sada, Pink od osnivanja... Go kurac, ako mene pitate.

Nemamo mi nijedne dobre i neutralne novine, niti sličnu televiziju. Niko nije objektivan. Svi moraju da proturaju svoj ili čiji god stav, ovako ili onako. Jebem im mater nenormalnu.

Jeb'o ti takve medije. Zbog toga novine čitam samo ako se slučajno nadjem u nekoj čekaonici, a TV gledam jednom godišnje u proseku.

Izedu mi jaja, svi do jednog.

Независни медији су одавно угашени убиством Ћурувије и екипе. Тако да,оно,мој став је Дејан Цукић. Нит смрди нит мирише,ал да је објективно-није.
Заправо,објективност не постоји.

Какви борци? Какву истину? Какви издајници? О чему ви овде причате кад је све фарса. Све се то врту у круг, данас су једни ''европски настројена телевизија која износи само истину у јавност и која се бори за Србију'' сутра други. Само једни мало млате празну сламу, па онда други па трећи и тако....док сам не укапираш да су говна и престанеш да гледаш све, нервираћеш се због бљутавих глупости које сервирају.

убиством Ћурувије и екипе.

Tačno, a zamisli meni neki drug, budala, objašnjava da je to kao bilo i za vreme Tita tako, i da ga je Sloba samo nasledio, i nećeš verovati... ha ha ha, kaže još da je Tadić učio zanat kod Slobe, pa ga sad još usavršio...
Ha ha! Ubistveno, zar ne! Koliko glup moraš biti da tako nešto izjaviš!

Ovo sam ja neki dan na četu pitala.

reče jedan čika ''Učinila je više za demokratiju,nego,nažalost,demokratija za narod''.