Prijava

Б92 је срање као и РТС и Пинк и све остало....

Da nam nije njih, nikad ne bismo imali super Nickleodeon crtaće jer svi kupuju da prikazuju gluposti poput Ben10, Pepa Prase i ostalo smeće.

У јбт. Сунђер Боб је невероватно лудило, скроз урнебесан цртаћ. А тек они Прњавчевићи! :Д

Јао,а тек Рен и Стимпи кад су ишли. И Саут Парк!
Ето,Б92 је добра спорадично код таквих ствари. А иначе је њесра.

А тек они Прњавчевићи! :Д

E, taj crtani mi se već ne sviđa. Ren & Stimpy, Rugrats, Hey Arnold.... :)

Ти си болестан! :Д

Da se dopunim, ona 3 mi se sviđaju puno. :)) Jedino Trnavčevići žešće smaraju.

сунђер боб је кул

Jepo vas sundjer pop, mrzim tog malog zutog gej brdavca! I naravno da je P92 jeverjsko masonsko izdajnicko brobagadno oruzje okorelih mrzitelja svega Srbskog. Oni zele da uniste SRBSTVO! NIJE KRIV SLOPO MI SMO GOVNA!
SVE STO KAZU O TOME.... NIJE ISTINA!
http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30

Морам Гамбија да цитирам, лепо је то рекао:

Njah, objektivni isto k'o i RTS za vreme Slobe, RTS sada, Studio B i tada i sada, Pink od osnivanja... Go kurac, ako mene pitate.

Nemamo mi nijedne dobre i neutralne novine, niti sličnu televiziju. Niko nije objektivan. Svi moraju da proturaju svoj ili čiji god stav, ovako ili onako. Jebem im mater nenormalnu.

Jeb'o ti takve medije. Zbog toga novine čitam samo ako se slučajno nadjem u nekoj čekaonici, a TV gledam jednom godišnje u proseku.

Izedu mi jaja, svi do jednog.

Ako recimo iz nekog razloga zelim namjerno da se iznerviram, najbrze i najlakse cu to uraditi gledajuci to govno od programa. To ili citati redom komentare pacijenata na Blicu-u :)
Mogu, doduse, pogledati nekad s malim burazom onog bolesnog sundjer Boba. Vise bih volio da mali gleda recimo nindza kornjace, al' to je vec druga tema :)

Još jedna televizija na kojoj nema ništa. Jebe mi se više za to koliko je ko zaradio na tenderima, preprodajama, blabla... k'o da ne znamo kakvi smo - nikakvi.

Па не бих баш рекао да су издајници, а не бих рекао ни да су борци за истину, зато што су понекад много пристрасни и због тога у неким ситуацијама нису објективни.

Али једно им се мора признати, имају петље да неке ствари прикажу онаквима какве јесу, неће да крију и да их увијају у неке лажи или да измишљају олакшавајуће околности. Зато не сматрам да су издајници када кажу да смо народ који је починио геноцид, да нисмо јадни и невини постали жртве неких светских завера, да нас Руси искоришћавају за неке своје циљеве.

Раније сам обожавао ту телевизију због тога, данас мислим о њима исто што и о другим телевизијама, нису самостални и независни, имају неког свог газду који им диригује шта ће и како ће радити, како ће шта представити и зато понекад нису објективни, тако да ме Б92 нервира исто као и остале телевизије. Зато нису борци за истину.

Beeeeeeeeeeeeeee 92, policijska emisijaaaaaaa...!

Šupičku materinu!

Ni jedno ni drugo nego proamerička televizija. Sa svim što to nosi.